XI Zlot Weteranów Szos – Historia na Kołach ONLINE

Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Motocykli Dawnych ze Starogardu Gdańskiego zapraszają 18 lipca 2020 roku na „XI Zlot Weteranów Szos – Historia na Kołach ONLINE”. Na kanałach internetowych SCK:...
Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Motocykli Dawnych ze Starogardu Gdańskiego zapraszają 18 lipca 2020 roku na „XI Zlot Weteranów Szos – Historia na Kołach ONLINE”.
Na kanałach internetowych SCK: You Tube, Facebook oraz www.sck.art.pl będzie można zobaczyć filmy przygotowane specjalnie na czas przełożonego Zlotu.
Program emisji filmów w internecie:
17:00  Wirtualny zjazd weteranów szos.
Prezentacja fotografii i filmiówi pasjonatów starej motoryzacji, którzy wysłali swoje materiały do organizatorów.
18:00  Spotkanie w Motocyklowni u Piotra Kryszczaka.
Zlotowicze poznają nowe miejsce na pomorzu, w którym pielęgnuje się miłość do motoryzacji i ogólnie pojętej starej mechaniki. Motocyklownia mieści się w Lignowach Szlacheckich w powiecie tczewskim niedaleko miejscowości Gniew.
19:00  Rozmowa z organizatorami Zlotów.
Od 2010 roku organizatorami wydarzenia są Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Motocykli Dawnych ze Starogardu Gdańskiego, którzy będą wspominać ostatnie 10 edycji.
20:00  Zaproszenie gwiazd muzycznych na XI Zlot w 2021 roku.
Jak mówi stare przysłowie „Co się odwlecze, to nie uciecze”, także zaplanowani artyści wystąpią w roku 2021 na XI edycji „Zlotu Weteranów Szos. Historii na kołach”. Koncerty zespołów Myslovitz i Varius Manx & Kasia Stankiewicz odbędą się 24 lipca 2021 w Starogardzie Gdańskim.
XI edycja „Zlotu Weteranów Szos – Historii na Kołach” została przeniesiona i odbędzie się w dn. 23-25 lipca 2021 roku w Stadzie Ogierów, w Starogardzie Gdańskim.
Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY