24starogard na Facebook

Wiadomości

Legenda polskiego kina przyjedzie do Starogardu

Read moreStarogardzkie Centrum Kultury zaprasza na dwa niezwykłe wydarzenia wieńczące "Lato komedii z Barbarą Krafftówną".

Więcej…

Inwestycje drogowe w Starogardzie Gd.

Read moreUlica Rodziny Czosków już przebudowana, a ul. Kościuszki w trakcie przebudowy. Kończy się II etap jej modernizacji. Na ulicy Droga Nowowiejska powstaje nowe rondo, stacja benzynowa i restauracja typu drive. Do końca roku przebudowane zostaną ulice Bp. I. Krasickiego, droga dojazdowa przy ul. M. Skłodowskiej oraz drogi wewnętrzne na osiedlu 800-lecia i przy ul. Kopernika. Tak wyglądają plany inwestycyjne dotyczące dróg na ten rok w Starogardzie Gdańskim.

Więcej…

Zmiany na ulicy Pelplińskiej

Read more900 tys. zł będzie kosztowała przebudowa skrzyżowania ulic Jabłowskiej z Pelplińską. Jeszcze w tym roku powstanie tam sygnalizacja świetlna, która ułatwi ruch na odcinku do węzła autostrady A1 w Ropuchach.

Więcej…

Starogard uczci pamięć Powstańców Warszawskich

Read moreW tym roku przypada 72. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Prezydent wraz z harcerzami zaprasza wszystkich Starogardzian do wspólnego śpiewania pieśni powstańczych. W ten sposób upamiętnimy bohaterów ponad 60 dniowej walki o stolicę Polski. Spotykanie 1 sierpnia przy pomniku Poległych i Pomordowanych Harcerzy o  godzinie 17:00.

Więcej…

Muzycznie podczas Dni Kaliskwideo

Read moreTegoroczne Dni Kalisk cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Gwiazdami imprezy byli: zespół Dubska oraz Ania Wyszkoni. Obejrzyj reportaż filmowy z tego wydarzenia. Więcej…

Nie gonię ślepo za modąwideo

Read moreRozmowa z Anią Wyszkoni, gwiazdą tegorocznych Dni Kalisk, które odbędą się w najbliższą sobotę (23 lipca).

Więcej…

Kolejna siłownia pod chmurkąwideo

Read moreOd lipca 2016 roku mieszkańcy miasta mogą korzystać z nowej siłowni pod chmurką w Starogardzie Gdańskim. 10 urządzeń siłowych zainstalowano na osiedlu przy ul. Juranda ze Spychowa. To pomysł radnej Anny Gdaniec. Projekt wygrał w Budżecie Obywatelskim 2016 r. Więcej…

Wkrótce Dni Kalisk - Lato na Kociewiuwideo

Read moreKolejna duża impreza letnia w powiecie starogardzkim odbędzie się 22-23 lipca w Kaliskach. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal 24starogard.pl

Więcej…

Akcja Lato z SCK

Read moreOd 18 do 29 lipca br. Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza dzieci na zorganizowany wypoczynek. W godzinach od 10:00 do 13:00 odbywać się będą różne działania kulturalne. W programie zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne, gry, zabawy, konkursy, wycieczki i wiele innych atrakcji.

Więcej…

Na jeden dzień Zblewo było stolicą Kociewiafoto

Read moreZa nami XVIII Festyn Kociewski, który odbył się w Zblewie. Tłumy mieszkańców gminy Zblewo, powiatu starogardzkiego i turystów bawiło się 16 lipca na stadionie sportowym. Imprezie medialnie patronował portal 24starogard.pl i magazyn "Verizane".

Więcej…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»
Strona 1 z 259