24starogard na Facebook

1 listopada 2014, Sobota

Wiadomości

Policjanci poszukują świadków kolizji

Read moreZespół ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzi czynności w sprawie kolizji drogowej zaistniałej na ulicy Skarszewskiej, w wyniku której doszło do zderzenia srebrnego audi A4 i niebieskiego peugeota 307.

Więcej…

24-letnia kobieta miała przy sobie marihuanę i amfetaminę

Read more30 października śledczy ze Starogardu Gdańskiego przedstawili zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Usłyszała je 24-letnia kobieta, która miała przy sobie marihuanę i amfetaminę. Mieszkanka powiatu starogardzkiego trafiła do miejscowej komendy, gdzie została przesłuchana. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej…

Poszukiwany zapłacił grzywnę

Read morePonad 7 tys. zł orzeczonej przez sąd grzywny zapłacił mieszkaniec Kociewia, który został zatrzymany przez policjantów ze Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Więcej…

Golec uOrkiestra wystąpią w Starogardzie Gd.foto

Read moreW Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby zostanie zainaugurowane po raz 21. w Diecezji Pelplińskiej "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". Z tej okazji 12 listopada o godzinie 18:00 wystąpi zespół Golec uOrkiestra. Wejściówki - cegiełki na koncert w cenie 20 zł można nabywać w starogardzkich parafiach.

Więcej…

Zatrzymany za posiadanie marihuany

Read moreW wyniku podjętej interwencji policjanci ze Starogardu Gdańskiego zabezpieczyli blisko 70 gramów marihuany. Mieszkaniec Kociewia, który posiadał w mieszkaniu taką ilość narkotyku, został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej…

Starogardzianie odznaczeni przez ministra

Read more9 października  na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia medali i odznaczeń przyznawanych przez ministra kultury. Wśród wyróżnionych z całego kraju znaleźli się także pracownicy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Starogardzie Gdańskim, która w tym roku obchodziła jubileusz 40-lecia działalności. Więcej…

Spotkanie z ministrem foto

Read moreStarogardzki Klub Biznesu – Związek Pracodawców wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i pracodawców, zorganizował w dniu 22 października w Restauracji „Bachus” spotkanie z z-cą Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych Ministrem Andrzejem Lewińskim. Więcej…

Policyjne działania "Znicz" - Zmiany w organizacji ruchu

Read moreOd piątku 31 października policjanci z pomorza rozpoczynają coroczną akcję "Znicz". Prowadzone na drogach oraz w rejonie cmentarzy działania potrwają do poniedziałku. W tym okresie nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie większa, niż zwykle liczba funkcjonariuszy prewencji i ruchu drogowego. Wszystko po to, abyśmy mogli bezpiecznie odwiedzić groby naszych bliskich. W najbliższych dniach możemy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach i w rejonie cmentarzy. Policjanci, którzy niebawem rozpoczną kolejną akcję "Znicz" już teraz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w drodze na cmentarz.

Więcej…

Zatrzymany na ulicy Kopernika odpowie za posiadanie marihuany

Read morePolicjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 29-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do miejscowej komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące posiadania narkotyków.

Więcej…

Znaleziono pieniądze, Policja szuka właściciela

Read morePolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują osoby, która zagubiła pieniądze. Do zdarzenia doszło w ostatnim czasie na terenie miasta.

Więcej…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»
Strona 1 z 198