24starogard na Facebook

Wiadomości

SKS obchodził 90-leciewideo

Read more24 września odbyły się obchody z okazji jubileuszu 90-lecia działalności Starogardzkiego Klubu Sportowego. W holu Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby odbyła się gala, podczas której uhonorowano sportowców, trenerów i działaczy. Obejrzyj relację filmową z tego wydarzenia. Więcej…

Andrea Anastasi w starogardzkiej szkolewideo

Read moreŚwiatowej sławy trener Andrea Anastasi gościł w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3, gdzie spotkał się z młodzieżą, by opowiedzieć o filozofii siatkówki młodzieżowej i nie tylko. Obejrzyj materiał filmowy z tego wydarzenia.

Więcej…

Szachy łączą pokoleniafoto

Read moreW pierwszą niedzielę września w największym centrum handlowo-rozrywkowym na Kociewiu odbył się I Turniej Szachowy o Puchar Galerii Neptun. Więcej…

Dożynki w Pinczyniewideo

Read moreW Pinczynie odbyły się Dożynki Gminne. Była to okazja do podziękowania za zebrane plony, a także do wspólnego biesiadowania. Obejrzyj relację filmową z tego wydarzenia.

Więcej…

Siatkarska uczta dla starogardzkich kibicówwideo

Read moreW piątek (2 września) meczem towarzyskim pomiędzy Lotosem Trefl Gdańsk a AZS Indykpol Olsztyn zainaugurowano obchody 90-lecia Starogardzkiego Klubu Sportowego. Publiczność miała okazję obejrzeć bardzo zacięte spotkanie, które w tie breaku na swoją korzyść zakończyli siatkarze z Olsztyna. W sobotę, o godzinie 12.00, w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby drugie spotkanie tych drużyn. Obejrzyj materiał filmowy z tego wydarzenia.

Więcej…

W Kaliskach poprawiają stan dróg wideo

Read moreGmina Kaliska sukcesywnie realizuje projekty drogowe. W tym roku na utwardzanie dróg przeznaczono około pół miliona złotych. Łącznie uda się wykonać  blisko 1,5 km.

Więcej…

Kazimierz Deyna miałby 69 latwideo

Read moreDziś (1 września) minęło dokładnie 27 lat od tragicznej śmierci najwybitniejszego piłkarza w historii polskiego futbolu Kazimierza Deyny. Z tej okazji pod tablicą pamiątkową znajdująca się na stadionie miejskim nazwanym jego imieniem złożono kwiaty, oddając tym samym hołd temu wybitnemu sportowcowi. Więcej…

77. rocznica wybuchu II wojny światowejwideo

Read moreDziś o godzinie 4.45 w 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej, przed Pomnikiem Poległych i Zamordowanych Harcerzy w Starogardzie Gdańskim, Prezydent Miasta Janusz Stankowiak, Przewodniczący Rady Miasta Jarosław Czyżewski, Związek Harcerstwa Polskiego oraz mieszkańcy miasta oddali hołd pomordowanym.

Więcej…

Starogard podziękował Oktawii Nowackiej za medal olimpijskiwideo

Read moreStarogard Gdański z honorami powitał brązową medalistkę Igrzysk Olimpijskich w Rio deJaneiro Oktawię Nowacką. Prezydent miasta w imieniu mieszkańców wręczył symboliczny czek wartości 50 tys. złotych, a Rada Miasta przyznała medal za zasługi dla Starogardu Gdańskiego. Obejrzyj relację filmową z tego wydarzenia.

Więcej…

Koncert Marka Dyjakawideo

Read moreW piątek (9 września) o godz. 20.00 w Kościele św. Katarzyny odbędzie się koncert  Marka Dyjaka – polskiego Toma Waitsa. Więcej…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»
Strona 1 z 262