24starogard na Facebook

30 kwietnia 2016, Sobota

Wiadomości

Spotkanie z Katarzyną Figurąfoto

Read morePopularna polska aktorka Katarzyna Figura spotkała się z widzami Starogardu Gdańskiego w kinie "Sokół"w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego, który zorganizował  projekcję filmu "Panie Dulskie" z udziałem aktorki. Więcej…

Medale kickbokserów w mistrzostwach Polski

Read moreW dniach 15-17 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w formule full-contact. Kickbokserzy Beniaminka 03 Starogard Gdański zdobyli trzy medale, w tym dwa złote. Więcej…

Nowi prezesi w spółkach miejskich

Read moreW dwóch ważnych spółkach miejskich doszło do zmiany na prezesowskich fotelach. Rada Nadzorcza Zakłady Utylizacji Odpadów „Stary Las” odwołała z funkcji prezesa Janusza Urbana, a powołała na to stanowisko dotychczasowego prezesa Starkomu Rafała Etmańskiego. Więcej…

Młodzi medaliści ze Starogardu w Brazylijskim Jiu Jitsu

Read more24 kwietnia br. w Pabianicach odbyły się Mistrzostwa Polski Kidss Power w Brazylijskim Jiu Jitsu, jak sama nazwa wskazuje, były to zawody dla dzieci do lat szesnastu. Walki odbywały się w formule Gi, czyli w kimonach oraz No Gi - w samych spodenkach i koszulkach.

Więcej…

Po dziesięciu latach głośne granie powróciło do SCKfoto

Read more23 kwietnia na Konfrontacje Rockowe do SCK przybyło prawie 200 osób. Muzycy zespołów: Banderola, Sovereign, Joy of Thrill, Disweather, The Safety Pin, MegaraŻ zadbali o to, aby klimat rocka nie wygasł ani na sekundę podczas trzech godzin koncertu.

Więcej…

Wojewódzki konkurs matematyczny w SOSW

Read moreW czwartek 28 kwietnia o godzinie 10:00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbędzie się wojewódzki konkurs matematyczny dla uczniów szkół specjalnych "Główka pracuje". Zapowiedziało się sporo uczestników.

Więcej…

Gama powalczy o finały

Read moreW półfinale Mistrzostw Polski w najbliższy weekend zespół juniorów Gamy Starogard będzie rywalizował o awans do finału Mistrzostw Polski. Zmierzymy się z czołowymi zespołami w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Więcej…

Wernisaż fotografii Pawła Strehlau

Read moreStarogardzkie Centrum Kultury i Galeria "A" im. Michała Faryseja zapraszają na "Wernisaż fotografii z okazji 80-lecia Pawła Strehlau". Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 18:00 w SCK pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gd. - Janusza Stankowiaka.

Więcej…

Otwarcie sezonu letniego na Rynku

Read moreW sobotę 30 kwietnia o godzinie 19:00 na Rynku w Starogardzie Gdańskim odbędzie się inauguracja letniego sezonu w mieście. Tego dnia nastąpi otwarcie plaży, która już po raz drugi będzie przygotowana w centrum miasta dla mieszkańców i turystów. Starogardzkie Centrum Kultury organizuje koncert zespołów "Drachells" i "Darius Group".

Więcej…

Bezpieczniej na Kociewiu

Read moreBezpieczeństwo mieszkańców Kociewia to podstawowy cel jaki stawiają sobie starogardzcy policjanci. Zgodnie z najnowszym badaniem opinii publicznej praca Policji przynosi wymierne efekty, gdyż już 80% mieszkańców naszego kraju uznaje swoje miejsce zamieszkania za bezpieczne.

Więcej…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»
Strona 1 z 252