24starogard na Facebook
Reklama

25 października 2014, Sobota

Wiadomości

Zapraszamy do lektury

Read moreUkazało się kolejne wydanie Twojej Darmowej Gazety DZIEŃ DOBRY STAROGARD. Zachęcamy do lektury. Więcej…

Dokonał szeregu włamań i kradzieży

Read more14 zarzutów dotyczących włamań i kradzieży usłyszał 28-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. Wstępne straty powstałe w wyniku jego przestępczej działalności oszacowano na kwotę ponad 28 tys. zł. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych ze Starogardu Gdańskiego. 23 października sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Więcej…

Zdewastował przystanek autobusowy przy ulicy Traugutta

Read morePolicjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali mężczyznę, który zdewastował przystanek autobusowy. 30-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej…

67. urodziny Kazimierza Deyny

Read more23 października br. przypada 67. rocznica urodzin Kazimierza Deyny. O tym, że Starogard - rodzinne miasto olimpijczyka - pamięta o Deynie, nie trzeba nikomu przypominać. Od kilku lat są tego również materialne dowody w postaci nowego stadionu jego imienia, w postaci turnieju Deyna Cup Junior, w postaci licznych nowych upominków i pamiątek, utworu muzycznego Legenda Deyny, graffiti, publikacji, wreszcie w postaci Szlaku Deyny.

Więcej…

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru

Read morePolicjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 36-latka podejrzanego o kradzież roweru. Mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty. W najbliższym czasie starogardzianin stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo.

Więcej…

Kuźnia Bracka w najlepszych prezentacjach

Read more"Super Gala" Kuźni Brackiej odbędzie się 24 października o godzinie 19:00 w Starogardzkim Centrum Kultury. Będzie to program z najlepszymi, najbardziej nagradzanymi, najmilszymi utworami z minionego sezonu.

Więcej…

Policja: Rozpoznajesz rower lub elektronarzędzia?

Read morePolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują właścicieli rowerów i elektronarzędzi. Zabezpieczone przez funkcjonariuszy przedmioty prawdopodobnie zostały utracone w wyniku kradzieży. Osoby, które rozpoznają przedstawione na zdjęciach jednoślady lub narzędzia proszone są o kontakt z miejscową jednostką policji.

Więcej…

Zatrzymano poszukiwanego za przestępstwo uszkodzenia auta

Read moreKryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali poszukiwanego listem gończym 30-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez miejscową prokuraturę za przestępstwo uszkodzenia mienia. Teraz przebywa już w areszcie.

Więcej…

Beniaminek zbombardował rywaliwideo

Read moreW Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby odbył się mecz bokserski pomiędzy Beniaminkiem Polmet Starogard Gdański a Bombardierem Gdynia, który był wspierany pięściarzami z innych, nie tylko pomorskich klubów. Więcej…

Odbyły się debaty związane z bezpieczeństwem mieszkańców

Read morePolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Kociewie" przeprowadzili cykl debat społecznych pn. "Czy bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa?". Była to doskonała okazja do tego, aby spotkać się z mieszkańcami osiedli mieszkaniowych, zdiagnozować potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności oraz opracować mapę występujących zagrożeń.

Więcej…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»
Strona 1 z 197