Kończą letnie przygotowania

Pięściarze KS Ring Kociewie kończą letnie przygotowania. W pierwszej połowie sierpnia przebywali na obozie w nadmorskich Rowach, gdzie podnosili swoje umiejętności. Po górskim zgrupowaniu w Zieleńcu zawodnicy KS Ring...

Pięściarze KS Ring Kociewie kończą letnie przygotowania. W pierwszej połowie sierpnia przebywali na obozie w nadmorskich Rowach, gdzie podnosili swoje umiejętności.

Po górskim zgrupowaniu w Zieleńcu zawodnicy KS Ring Kociewie zmienili otoczenie na nadmorskie. Tym razem miejscem obozu sportowego były Rowy.

– Obóz odbywał się w dniach 9-15 sierpnia. Skupialiśmy się na technice i walkach sparingowych. Mieliśmy ku temu spore możliwości, gdyż w tym samym miejscu przebywała młodzieżowa kadra Pomorza, a także reprezentanci klubów z Warmii i Mazur. Obóz ten był elementem przygotowań do sezonu startowego. Bardzo dziękujemy Panu Henrykowi Kinderowi i firmie Polmet za dofinansowanie naszego wyjazdu – mówi trener Łukasz Rusiewicz.

Już w najbliższy weekend nasi pięściarze wezmą udział w III Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim o Puchar Wójta Gminy Zlotów w Świętej.

– Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie naszych podopiecznych do październikowych Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się w Śremie – dodaje Łukasz Rusiewicz.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY