Pół dekady Galerii Neptun

Pięć lat temu otwarto największe centrum handlowo-rozrywkowe na Kociewiu – Galerię Neptun. W każdym kolejnym roku obiekt dynamicznie się rozwijał i poszerzał swoją ofertę. Dzisiaj Galeria Neptun jawi się,...
Pięć lat temu otwarto największe centrum handlowo-rozrywkowe na Kociewiu – Galerię Neptun.
W każdym kolejnym roku obiekt dynamicznie się rozwijał i poszerzał swoją ofertę. Dzisiaj Galeria Neptun jawi się, jako wielofunkcyjne centrum sprzyjające rodzinnym spotkaniom, które w idealnych proporcjach łączy ze sobą ofertę modową, usługi i rozrywkę.

Od pierwszego dnia działalności starogardzkie centrum poszerza swoją ofertę, aby idealnie wpasować się w zakupowe i rozrywkowe potrzeby mieszkańców Kociewia. To właśnie w obiekcie położonym przy ul. Pomorskiej 7 pojawiły się wyczekiwane i popularne marki takie jak H&M, New Yorker, Douglas, Apart, Cinema City, czy KFC.

Galeria Neptun cały czas podąża za trendami i ciągle zmieniającymi się przyzwyczajeniami zakupowymi klientów, którzy cenią sobie między innymi zróżnicowany wybór asortymentu” – mówi Tomasz Pastwa, inwestor Galerii Neptun.

Odpowiedzią na potrzebę konsumentów było poszerzenie w ostatnim okresie oferty o kolejne punkty handlowe. Do grona nowych najemców dołączyła wyspa handlowa Top Case oferująca akcesoria do telefonów komórkowych, marka IQOS będąca liderem w dystrybucji urządzeń podgrzewających tytoń oraz pasmanteria Guzik z pętelką świadcząca usługi krawieckie. W pierwszym półroczu 2020 roku dodatkowe metry zyskał również salon Home&You, który dwukrotnie powiększył swoją powierzchnię.

Pomimo zawirowań związanych z pandemią i wprowadzonym lockdown’em śmiało patrzymy w przyszłość i już planujemy kolejne inwestycje mające na celu uatrakcyjnienie oferty naszego centrum” – powiedział Mariusz Szwarc, inwestor Galerii Neptun.

Po wakacjach otwarty zostanie salon odzieżowy by o la la…! poszerzający segment mody damskiej.  Od kilku tygodni w Galerii Neptun trwają również prace związane z rozbudowaniem strefy gastronomicznej. Nowoczesna i klimatycznie zaaranżowana przestrzeń restauracyjna pomieści dodatkowo 100 gości.

Ważnym aspektem wpisanym w koncepcję funkcjonowania Galerii Neptun było od początku stworzenie miejsca przyjaznego rodzinom, co wiąże się z zapewnieniem klientom komfortu i poczucia bezpieczeństwa szczególnie w dobie trwającej pandemii.

Aby zakupy oraz korzystanie z oferty rozrywkowej i gastronomicznej było jeszcze bardziej bezpieczne Galeria Neptun wprowadziła szereg nowych procedur, w tym: udostępnienie punktów dezynfekcji dłoni, a także regularną dezynfekcję klamek, poręczy, przycisków, schodów ruchomych i wind” –  zwrócił uwagę Sebastian Czerniak, dyrektor obiektu.

Galerię Neptun co roku odwiedza około 5 milionów klientów, którzy każdego dnia mogą korzystać z szerokiej oferty sklepów, restauracji i punktów handlowych. Wśród znanych marek dostępnych w centrum są m.in.: Intermarche, CCC, Home&You, Media Expert, Empik, Smyk, pięć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp), a także siłownia i fitness klub Neptun Gym Fitness oraz Sala Zabaw Honolulu. Całość oferty uzupełniona jest o punkty gastronomiczne, min.: Waga Smaków, Alanya Kebap, lodziarnia Grycan oraz kawiarnia Carte’Or Cafe.

Kategorie
BiznesWiadomości
Komentarze
 • Thx
  9 października 2020 at 12:35
  Dodaj komentarz

  Najlepsza galeria na Kociewiu, brakuje jedynie sklepu Medicine.

 • Dodaj komentarz

  *

  *

  POWIĄZANY

  • Drogi utwardzone płytami YOMB

   Nieco ponad 5 km dróg gruntowych w Starogardzie utwardziliśmy w tym roku płytami YOMB. 30 listopada efekty prac sprawdzał zastępca prezydenta miasta ds. techniczno-inwestycyjnych Tadeusz Błędzki. Towarzyszył mu pracownik...
  • Podatek na indywidualne konta bankowe

   Urząd Miasta Starogard Gdański informuje, że od 2021 r. wpłaty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego należy dokonywać na indywidualne numery rachunku bankowego. Z nowym rokiem zmieni się numer...
  • Ukradł samochód, kierował bez uprawnień, spowodował kolizję oraz posiadał narkotyki

   Policjanci ze Starogardu Gdańskiego przedstawili wczoraj zarzuty dotyczące kradzieży pojazdu. Usłyszał je 24-letni mieszkaniec Kociewia, który podczas minionego weekendu ukradł warty 20 tys. zł samochód. Uciekając z miejsca zdarzenia,...
  • Ku pamięci Jana Kiliana

   28 listopada zmarł samorządowiec, poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Jan Kilian. W poniedziałek 30 listopada prezydent miasta Janusz Stankowiak wystawił w Ratuszu Staromiejskim na Rynku księgę kondolencyjną. Każdy, komu...