Warsztaty dla tancerzy z SCK

Tradycyjnie na początku wakacji odbyły się warsztaty taneczne dla uczestników m. in. zajęć w Starogardzkim Centrum Kultury. W miejscowości Wiele na Kaszubach dzieci i młodzież trenowała balet, hip hop...
Tradycyjnie na początku wakacji odbyły się warsztaty taneczne dla uczestników m. in. zajęć w Starogardzkim Centrum Kultury. W miejscowości Wiele na Kaszubach dzieci i młodzież trenowała balet, hip hop i taniec towarzyski. Pobyt na warsztatach umożliwił uczestnikom podniesienie i przyspieszenie rozwoju ich umiejętności ruchowo – tanecznych.

Warsztaty szkoleniowo-wypoczynkowe są niezbędnym elementem w edukacji tanecznej dzieci. Wspólne przebywanie w gronie rówieśników w różnych sytuacjach kształci w nich samodzielność i inicjatywę do różnych działań twórczych. Dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń i radosnych przeżyć przez wspólne uczestnictwo w treningach, spacerach i zabawach.

Zajęcia prowadzili instruktorzy SCK – Janina Czyszak (balet), Jakub Gręda (Hip hop) oraz trenerzy współpracujący z Klubem Tańca Towarzyskiego „Impuls” SCK – Tomasz Chocianowski (taniec towarzyski), Igor Wilczyński (tańce latynoamerykańskie). Warsztaty zorganizowane przez Starogardzką Fundację Promocji Tańca przy współudziale Starogardzkiego Centrum Kultury zakończyły się 15 lipca uroczystym pokazem dla rodziców w Domu Kultury, w Wielu.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY