Bezpłatne kursy zawodowe w Starogardzie Gdańskim

TEB Edukacja zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Każdy uczestnik projektu może bezpłatnie skorzystać z oferty kursów zawodowych, które pozwolą na...

TEB Edukacja zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Każdy uczestnik projektu może bezpłatnie skorzystać z oferty kursów zawodowych, które pozwolą na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, a tym samym lepszej pracy.

Projekt skierowany jest dla osób powyżej 25 roku życia, zamieszkujących lub uczących się lub pracujących na terenie woj. pomorskiego.Nie jest wymagane wykształcenie średnie.

MULTIMEDIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA (EFS)
kwalifikacja A.25 – Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych

SPEDYCJA (EFS)
kwalifikacja A.28 – Organizacja i nadzorowanie transportu

LOGISTYKA (EFS)
kwalifikacja A.30 – Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania

FRYZJERSTWO (EFS)
kwalifikacja A.19 – Wykonywanie zabiegów fryzjerskich

STYLIZACJA FRYZUR (EFS)
kwalifikacja A.23 – Projektowanie fryzur

Zajęcia będą prowadzone w trybie wieczorowym lub zaocznym. Na uczestników czeka doświadczona i wykwalifikowana kadra dydaktyczna oraz nowoczesne warunki do nauki. W ramach projektu każdy uczestnik ma zagwarantowane bezpłatne podręczniki oraz bezpłatny udział w egzaminie państwowym.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 

Miejsce realizacji projektu i zapisy
Szkoła policealna TEB Edukacja
Starogard Gdański, ul. Hallera 19c
tel. 58 775 00 44, e-mail: starogard@teb.pl

www.teb.pl

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY