Udany powrót trenera

Bardzo dobry start po powrocie do KP Starogard zanotował trener Łukasz Kowalski. W dwóch ostatnich meczach biało-zielono-biali pod wodzą tego szkoleniowca zdobyli komplet punktów, co dało awans na 9....

Bardzo dobry start po powrocie do KP Starogard zanotował trener Łukasz Kowalski. W dwóch ostatnich meczach biało-zielono-biali pod wodzą tego szkoleniowca zdobyli komplet punktów, co dało awans na 9. miejsce w III-ligowej tabeli.

W pierwszy meczu starogardzianie gościli Unię Janikowo. Bramka Damiana Ciechanowskiego dała naszej drużynie wygraną 1:0, a tym samym pierwsze zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością. Skuteczność w dalszym ciągu jednak zawodziła. Gdyby KPS był bardziej skuteczny pod bramką Unii rozmiary zwycięstwa byłyby bardziej okazałe. Znakomite okazje w tym meczu mieli m.in. Przemek Brzeziański, który to trafił w pierwszej połowie w poprzeczkę, a w drugiej części meczu w słupek oraz Konrad Kleinschmidt, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W drugim meczu podopieczni Łukasza Kowalskiego grali na wyjeździe z Cartusią Kartuzy. Zespół ze Starogardu od początku postawił bardzo trudne warunki gry. Kociewiacy grali niezwykle ofiarnie, agresywnie, zagęszczali miejsce rozgrywania piłki przez Cartusię, nie dając ekipie z Kartuz zbyt wiele miejsca ani czasu na kreowanie akcji ofensywnych. Efekty przyszły w 24. minucie, kiedy to Patryk Moskiewicz strzelił na 1:0. W 81. minucie Miłosz Manuszewski strzałem głową ustalił wynik na 2:0 dla starogardzian.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 nasz zespół podejmie Polonię Środa Wielkopolska.🇳🇬

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY