Rozwojownia pt.: „Jak przekonania rządzą Twoim światem?”

Koszt 30 zł/osoba Płatność w dniu warsztatu. MIEJSCE WARSZTATÓW: Świetlica ODK os.60-lecia 14, Starogard KILKA SŁÓW O OSOBACH PROWADZĄCYCH: DOROTA BURY: Przede wszystkim jestem przewodnikiem we wdrażaniu sprawnej komunikacji....

Koszt 30 zł/osoba
Płatność w dniu warsztatu.

MIEJSCE WARSZTATÓW:
Świetlica ODK
os.60-lecia 14, Starogard

KILKA SŁÓW O OSOBACH PROWADZĄCYCH:

DOROTA BURY:
Przede wszystkim jestem przewodnikiem we wdrażaniu sprawnej komunikacji. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w różnych korporacjach, obejmowałam tam stanowiska kierownicze, dzięki czemu zdobyłam kompetencje budowania i tworzenia efektywnych zespołów. Zrozumienie pewnych mechanizmów zachodzących w relacjach międzyludzkich wytwarza większą efektywność w działaniach.
Moją pasją jest pisanie, dlatego wiedzą dzielę się również pisząc bloga inspirala.pl oraz poprzez artykuły do gazet. Szczególnie interesuję się wykorzystaniem potencjału naszego mózgu oraz poznawaniem jego mechanizmów. Wiedzę tę wykorzystuję do optymalizacji pracy zespołów w organizacjach z którymi pracuję.

KOMPETENCJE I OSIĄGNIĘCIA:
* Licencjonowany trener STRUCTOGRAM®
* Dyplomowany trener rozwoju osobistego
* Tytuł Menedżera Zasobów Ludzkich
* 17 letnie doświadczenie w sprzedaży
* 13 letnie doświadczenie z zakresu budowania i tworzenia zespołów

MARCIN KARWOWSKI
Trener specjalizujący się w kompetencjach cyfrowych, liderskich i menedżerskich z ponad 3 tysiącami godzin doświadczenia na sali szkoleniowej. Coach, mentor, doradca zawodowy i trener pracy. Doktor nauk humanistycznych w zakresie informatologii, który praktykę biznesową łączy z działalnością naukową. Od kilkunastu lat koordynuje projekty finansowane ze środków lokalnych, ogólnopolskich i europejskich; działa w obszarach aktywizacji zawodowej, rozwoju, kultury i edukacji. Specjalizuje się tematach z zakresu: rozwoju kariery, prowadzenia projektów, zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju kompetencji cyfrowych, menedżerskich i liderskich oraz dydaktyki i metodyki pracy trenerskiej. Autor kilkudziesięciu badań i artykułów naukowych.

Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY