Policjanci poszukują sprawców kradzieży – DWA FILMY

Ponad 6 tys. złotych warte były konsole do gier, które zabrali przestępcy z jednego ze sklepów w Starogardzie Gdańskim. Kradzieże zarejestrowały kamery monitoringu, a miejscowi policjanci wszczęli w tej...
Ponad 6 tys. złotych warte były konsole do gier, które zabrali przestępcy z jednego ze sklepów w Starogardzie Gdańskim. Kradzieże zarejestrowały kamery monitoringu, a miejscowi policjanci wszczęli w tej sprawie dochodzenia i  publikują wizerunki złodziei.

 

 

 

 Starogardzcy policjanci prowadzą czynności dochodzeniowo – śledcze w sprawie dwóch kradzieży sprzętu elektronicznego, do których doszło na początku listopada bieżącego roku. Złodzieje zabrali z półki konsole do gier o łącznej wartości ponad 6 tys. zł. i nie uiszczając opłaty wybiegli ze sklepu.

Do kradzieży doszło 2 i 7 listopada br. w jednej z placówek handlowych na terenie Starogardu Gdańskiego. Podejrzani o popełnienie tego przestępstwa sprawcy  zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu. Obecnie policjanci weryfikują zebrane do tej pory informacje oraz typują sprawców tych przestępstw.

 

 

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 38, za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem kppstarogard@pomorska.policja.gov.pl lub osobiście.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY