Pierwsze posiedzenie Starogardzkiej Rady Kultury w nowej kadencji

15 maja odbyło się I posiedzenie Starogardzkiej Rady Kultury powołanej przez Prezydenta Miasta na kolejną kadencję. Przewodniczącą Rady została Martyna Łangowska-Siembida, jej zastępcą Paweł Wyborski a sekretarzem Mateusz Brucki....
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 maja odbyło się I posiedzenie Starogardzkiej Rady Kultury powołanej przez Prezydenta Miasta na kolejną kadencję. Przewodniczącą Rady została Martyna Łangowska-Siembida, jej zastępcą Paweł Wyborski a sekretarzem Mateusz Brucki.

Ponadto w skład Rady weszli: Zbigniew Bona, Mariusz Brodnicki, Ireneusz Ciecholewski, Kinga Gełdon-Czech, Renata Połomska, Anna Karolina Sprengel, Zofia Sumczyńska, Jarosław Tobieński, Ewa Roman i Anna Zagłoba-Góralska.
Starogardzka Rada Kultury to społeczny organ o charakterze doradczo-opiniodawczym służący rozwojowi środowiska artystycznego i kulturalnego, jak również dbający o zachowanie dziedzictwa kulturowego mieście.


– Bardzo się cieszę, że przyjęliście zaproszenie do tego aby dalej pracować w tym tak niezwykle dla mnie ważnym składzie. Reprezentujecie różne środowiska, ale dotyczące tego samego czyli szeroko rozumianej kultury. Z wielką przyjemnością wręczam „Akty powołania” i cieszę się, że będziemy mogli razem współpracować przez kolejne 5 lat – powiedział Prezydent Miasta Janusz Stankowiak.
W posiedzeniu uczestniczył również Leszek Krzykowski z Wydziału Planowania i Urbanistyki, który opowiedział o Gminnym Programie Rewitalizacji w Starogardzie Gdańskim.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY