Komedia kryminalna w doskonałej obsadzie „Przygoda z ogrodnikiem”

Najlepsza komedia kryminalna sezonu pt. „Przygoda z ogrodnikiem” 20 października 2019 roku o godz. 16:00 w kinie „Sokół”. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w recepcji SCK i...
Najlepsza komedia kryminalna sezonu pt. „Przygoda z ogrodnikiem” 20 października 2019 roku o godz. 16:00 w kinie „Sokół”. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w recepcji SCK i internecie na stronach: biletynakabarety.pl, kupbilecik.pl.

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami.

Para aktorów – Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada.

Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada to wszystko powinno przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…

Występujący aktorzy zamiennie: Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk/Laura Samojłowicz, Kasia Cichopek/Anna Oberc, Michał Sitarski, Bogdan Kalus, Artur Krajewski/Bartek Żukowski.

Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY