Zatrzymano mężczyznę, który posiadał narkotyki

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku i dobrowolnie wydał narkotyki policjantom. Mieszkaniec Kociewia odpowie teraz za posiadanie amfetaminy...
Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku i dobrowolnie wydał narkotyki policjantom. Mieszkaniec Kociewia odpowie teraz za posiadanie amfetaminy i marihuany. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę 15 maja br. starogardzcy kryminalni zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mieszkaniec Kociewia wpadł na gorącym uczynku w czasie, gdy przebywał w pomieszczeniu gospodarczym u swojego znajomego.

Podczas przeszukania należącego do mężczyzny plecaka, funkcjonariusze znaleźli woreczki foliowe z białym proszkiem i suszem roślinnym. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina i marihuana.

Mężczyzna został doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie został osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Dzisiaj śledczy przedstawią mu zarzuty. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za ten czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY