Nabór do przeglądu poezji śpiewanej

23 listopada 2018 roku o godz. 17:00, w kinie „Sokół” odbędzie się „XXVII Noc Bardów im. Ryszarda Rebelki”. Pomysłodawcą imprezy był Ryszard Rebelka – bard, poeta, kabareciarz, malarz, wielki...
23 listopada 2018 roku o godz. 17:00, w kinie „Sokół” odbędzie się „XXVII Noc Bardów im. Ryszarda Rebelki”. Pomysłodawcą imprezy był Ryszard Rebelka – bard, poeta, kabareciarz, malarz, wielki miłośnik swojej „małej ojczyzny” i młodzieży. „Noc Bardów” zdobyła uznanie miłośników muzyki.

Impreza ma charakter przeglądu na interpretację utworów z gatunku poezji śpiewanej.

Starogardzkie Centrum Kultury od 17 maja 2019 roku przyjmuje zgłoszenia chętnych wykonawców. Należy do organizatora dostarczyć lub wysłać dwa utwory podając ich autorów tekstu i muzyki. Pliki .mp3 można wysłać e-mailem na adres kumenka@gmail.com lub na płycie pocztą tradycyjną: Starogardzkie Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II nr 3, 83-200 Starogard Gdański z dopiskiem „XXVII Noc Bardów im. Ryszarda Rebelki”. Organizatorzy zgłoszenia przyjmują do 31 października 2019 roku.

Informacji udziela i zgłoszenia przyjmują:

Sławek Hoduń

tel. 603 407 553

kumenka@gmail.com

Jan Radzewicz

tel. 608 116 315

W czasie koncertu trzeba będzie wykonać dwa utwory z gatunku poezji śpiewanej w języku polskim. Komisja artystyczna wybierze uczestników przeglądu i poinformuje zainteresowanych do dnia 4 listopada 2019 r.

Każda edycja „Nocy Bardów” gromadzi komplet widzów.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze
 • STAROGARDZIANKA
  18 maja 2019 at 07:53
  Dodaj komentarz

  Na każdej Nocy Bardów było pięknie,ale mimo wszystko najbardziej podobało mi się dobrych parę lat temu przy Baszcie,tam to dopiero był klimat i nastrój.Było sporo osób,a i przechodnie zatrzymywali się na chwilę odrywając się od codzienności.

 • Dodaj komentarz

  *

  *

  POWIĄZANY