Wojciech Tebecio z brązowym medalem

Na naszych weteranów pingponga zawsze można liczyć. Tym razem Wojciech Tebecio i Piotr Szurgot wzięli udział z Mistrzostwach Europy Masters, które odbyły się w Norwegii. Świetnie wypadł Tebecio, który...

Na naszych weteranów pingponga zawsze można liczyć. Tym razem Wojciech Tebecio i Piotr Szurgot wzięli udział z Mistrzostwach Europy Masters, które odbyły się w Norwegii. Świetnie wypadł Tebecio, który zdobył brązowy medal z grze pojedynczej.

Po znakomitej postawie w grach eliminacyjnych Wojciech Tebecio zasłużenie zakwalifikował się do strefy medalowej. Niestety w półfinale starogardzianin nie sprostał Austriakowi przegrywając pechowo 2:3 (9:11 w piątym secie). W deblu wystąpił z Pawłem Stopińskim. W tym przypadku dotarli do ćwierćfinału, w którym przegrali z reprezentantami Niemiec.

Z kolei Piotr Szurgot po wygranej z Portugalczykiem przegrał z Brytyjczykiem Lorestasem Trumpauskasem zajmując ostatecznie miejsca 17-32. W deblu z Jackiem Koziarskim przegrali mecz o wejście do najlepszej ósemki z parą turecko-ukrańską, kończąc rywalizację na miejscach 9-16.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY