Świąteczna sprzedaż w ZUS-ie

03.12.2018 odbyła się w Starogardzkim ZUS-ie sprzedaż prac wykonanych przez Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rokocinie. Była to kolejna możliwość zobaczenia ile czasu, pracy i wysiłku wkładają ludzie niepełnosprawni...
03.12.2018 odbyła się w Starogardzkim ZUS-ie sprzedaż prac wykonanych przez Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rokocinie. Była to kolejna możliwość zobaczenia ile czasu, pracy i wysiłku wkładają ludzie niepełnosprawni w stworzenie takich dzieł.

Tegoroczna sprzedaż w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Starogardzie Gdańskim cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku modne były anioły oraz ręcznie wykonane bombki. Nie zabrakło również choinek, reniferów oraz bałwanków jak i innych rękodzieł. Do ich wykonania użyto różnorodnych technik terapeutycznych. Kolejna możliwość zobaczenia tych pięknych rękodzieł będzie możliwa już dwunastego grudnia w Starostwie Powiatowym.

 

 

Dorota Krinetzka, Justyna Kubisz oraz Tomasz Bednarczyk to pod ich okiem mieszkańcy mogą szlifować swój zmysł artystyczny czy to na warsztacie stolarskim czy też na warsztatach technik różnych.

Dochód z prac w całości przeznaczony jest na dalszy rozwój mieszkańców i ich zainteresowań na terapii zajęciowej w DPS Rokocin.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY