Przystanek Kultura – Koncert The Safety Pin

Z okazji swoich drugich urodzin, 18 maja br. o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu „The Safety Pin” w sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury. Gościnnie wystąpi zespół Darius Group....

Z okazji swoich drugich urodzin, 18 maja br. o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu „The Safety Pin” w sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury. Gościnnie wystąpi zespół Darius Group. Wstęp wolny.

The Safety Pin to zespół muzyczny, w którym gra pięć osób. Wszyscy członkowie są bardzo młodzi, a z muzyką mają styczność od zaledwie kilku lat. Mimo wielu problemów napotykających młodych muzyków, zespół utrzymał się w prawie niezmienionym składzie. Ciężka praca, pasja i ambicja – te trzy wartości tworzą zgraną ekipę, w której każdy wkłada całe swoje serce. Grupa tworzy własne utwory i aranżacje. Są to głównie pop rock’owe i rock’owe brzmienia, szybka i dynamiczna muzyka, jak również ballady. W ich repertuarze znajdziemy następujące utwory: „Ręce Anioła”, „Czy warto”, „Niepotrzebny”. Zespół doskonale odnajduje się również w utworach innych zespołów i artystów.

Osiągnięcia zespołu:
* 1. miejsce – konkurs Muzyczny Skarb 2016 w Skórczu
* 1. miejsce – Otwarta Scena 2017 w Owidzu
* 2. miejsce – Noc Bardów 2017 w Starogardzie Gd.
* 3. miejsce – Noc Bardów 2016 w Starogardzie Gd.

Sala widowiskowa SCK
Wstęp wolny

Muzyka jest dla zespołu pasją oraz odskocznią od codziennych problemów, a także ciężką pracą oraz nieodłącznym elementem życia.

Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY