Piknik Rodzinny w Morzeszczynie

W programie: – zabawy animacyjne – konkursy dla całych rodzin – malowanie buziek – tatuaże brokatowe – mega bańki mydlane OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK GŁÓWNA ATRAKCJA – WYSTĘP TEATRU...

W programie:
– zabawy animacyjne
– konkursy dla całych rodzin
– malowanie buziek
– tatuaże brokatowe
– mega bańki mydlane
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK

GŁÓWNA ATRAKCJA – WYSTĘP TEATRU BARNABY ze spektaklem marionetkowym dla dzieci „RYCERZ BEZ KONIA”

Kilka słów o spektaklu:
„Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia… Tak, tak: rycerz bez konia. Powiecie: Każdy rycerz ma przecież swojego konia!

I będzie to poniekąd prawda: tylko że ten akurat nie miał. I bardzo był przez to nieszczęśliwy.

Czy koń znajdzie rycerza? Czy rycerz znajdzie konia? Oto jest pytanie…”

Baśń o rycerzu bez konia autorstwa Marty Guśniowskiej, zrealizowana przez Teatr Barnaby, to wartkie i prześmieszne przedstawienie marionetkowe o samotnym rycerzu i samotnym czekającym koniu, którzy szukają się nawzajem. Na swojej drodze spotykają mnóstwo barwnych postaci m.in.: myszo-nietoperza, księżniczkę, czarodzieja, czy nawet strasznego smoka.

Spektakl jest realizowany na autorskiej scence, która potrafi zaskoczyć niczym zaczarowany kapelusz, a w role głównych bohaterów wcielają się lalki – marionetki. Za animację lalek odpowiedzialny jest Marcin Marzec – lalkarz, marionetkarz, który z przymrużeniem oka sprawi, że nie tylko dzieci, ale również dorośli, będą mieli mnóstwo powodów do uśmiechu.

Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY