Poznaliśmy zwycięzców w badmintonie drużynowym w Starogardzie Gdańskim

Wyniki Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Miejskich Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym

W dniu 21 września 2017 roku Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji zgłosiły się 4 reprezentacje: PSP 1, PSP 3, PSP 4 oraz PSP 8.

Mecze rozegrano systemem gry”każdy z każdym”.

Wyniki poszczególnych spotkań:

DZIEWCZĘTA

PSP 4

PSP 1

PSP 3

PSP 8

PUNKTY

MIEJSCE

PSP 4

1:3

1:3

2:3

0

IV

PSP 1

3:1

2:3

3:0

6

II

PSP 3

3:1

3:2

3:0

9

I

PSP 8

3:2

0:3

0:3

3

III

Skład zwycięskiej drużyny : Julia Grabowska, Julia Landowska, Pola Pielak,

opiekun: Beata Krajnik.

CHŁOPCY

PSP 4

PSP 3

PSP 8

PSP 1

PUNKTY

MIEJSCE

PSP 4

1:3

3:2

0:3

3

III

PSP 3

3:1

3:2

0:3

6

II

PSP 8

2:3

2:3

0:3

0

IV

PSP 1

3:0

3:0

3:0

9

I

Skład zwycięskiej drużyny : Jakub Gierszewski, Szymon Jurkiewicz, Konrad Nowak,

opiekun: Bartosz Głuszak.


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Szwoleżerów Rokitniańskich rozegrał Miejskie Igrzyska Dzieci dziewcząt i chłopców w badmintonie.
Do rywalizacji zgłosiły się 3 szkoły: PSP 1, PSP 3, PSP 4.

Wyniki poszczególnych szkół:

DZIEWCZĘTA

Szkoła

PSP 1

PSP 4

PSP 3

pkt

m-sce

1

PSP 1

3:1

0:3

2

II

2

PSP 4

1:3

0:3

0

III

3

PSP 3

3:0

3:0

4

I

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY:

Gnatowska Paulina, Kirszenstein Agata, Sapkowska Nikola.

Opiekun: Emilia Mazurowska

CHŁOPCY

Szkoła

PSP 4

PSP 3

PSP 1

pkt

m-sce

1

PSP 4

3:0

3:1

4

I

2

PSP 3

0:3

3:0

2

II

3

PSP 1

1:3

0:3

0

III

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY:

Gawlik Maksymillian, Kwaśniewski Maciej, Sinicki Kacper

Opiekun: Andrzej Sinicki

 

Z każdej szkoły wyłoniono najlepszą zawodniczkę/najlepszego zawodnika turnieju:

Dziewczęta:

PSP 1 – Szydło Amelia

PSP 3 – Sepkowska Nikola

PSP 4 – Zienkiewicz Karolina

Chłopcy:

PSP 1 – Troka Sergiusz

PSP 3 – Kuchta Paweł

PSP 4 – Gawlik Maksymilian

Każdy zawodnik otrzymał batonik energetyczny, natomiast wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY