Koncert poezji Karola Wojtyły

Starogardzie Centrum Kultury zaprasza 14 maja br. o godzinie 18:00 do kina „Sokół” na koncert promocyjny płyty zespołu „Familia HP” pt. „Nadzieja”. Utwory nagrane na albumie są muzyczną wizją...

Starogardzie Centrum Kultury zaprasza 14 maja br. o godzinie 18:00 do kina „Sokół” na koncert promocyjny płyty zespołu „Familia HP” pt. „Nadzieja”. Utwory nagrane na albumie są muzyczną wizją poezji Karola Wojtyły, św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.

– Kolejny raz chcemy się z Wami podzielić niezwykłą poezją, ubraną w wyjątkowe dźwięki. Po ks. Januszu Pasierbie wybraliśmy kolejnego duchowego Przewodnika, Karola Wojtyłę – Jana Pawła II. Zresztą od lat Jego poezja jest nam bliska i już nieraz nosiliśmy się z zamiarem muzycznego utrwalenia jej ważkich słów z Pieśni o Bogu ukrytym. Dzięki Bożej dobroci i ludzkiej życzliwości udało się nam zrealizować ten ważny i sentymentalny dla nas projekt. Dajcie się zaprosić w tę muzyczną podróż z dobrym słowem, które już dla kilku pokoleń staje się życiowym drogowskazem – zachęcają autorzy projektu.

 Płytę będzie można nabyć po koncercie.

Obejrzyj koncert zespołu z 2015 roku

Kategorie
KulturaWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY