III Edycja STG Summer Festival

Już 31.08.2019 w Starogardzie Gdańskim po raz kolejny będziemy mogli przeżyć wspólnie niezwykłą muzyczną podróż – STG Summer Festival. „Dwie poprzednie edycje Stg Summer Festival pokazały, jak bardzo nasze...
Już 31.08.2019 w Starogardzie Gdańskim po raz kolejny będziemy mogli przeżyć wspólnie niezwykłą muzyczną podróż – STG Summer Festival.

Dwie poprzednie edycje Stg Summer Festival pokazały, jak bardzo nasze miasto potrzebuje takiego wydarzenia. Niestety w zeszłym roku z przyczyn od nas niezależnych impreza nie mogła się odbyć, ale obiecywaliśmy, że za rok wrócimy z jeszcze lepszymi pomysłami. Dziś możemy potwierdzić, że obietnicy dotrzymamy! Dopinamy właśnie ostatnie rozmowy z artystami i już dziś możemy Was zapewnić, że po raz kolejny uda nam się podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. – dodają organizatorzy STG Summer Festival.”

Już wkrótce będziemy zdradzać Wam jacy artyści pojawią się w tym roku podczas tego wielkiego muzycznego święta.

! WAŻNA INFORMACJA !
Informujemy, że jest to jedyne oficjalne wydarzenie związane z tą imprezą i tylko tutaj (i na profilu Stg Summer Festival) będziecie na bieżąco informowani o wszelkich aktualizacjach.

Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY