DKF „Sokół” zaprasza na film pt.: „Blask”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Sokół” zaprasza na spotkanie 15 lutego br. o godz. 18:30 do sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury i projekcję japońskiego melodramatu pt. „Blask” w reżyserii Naomi Kawase....

Dyskusyjny Klub Filmowy „Sokół” zaprasza na spotkanie 15 lutego br. o godz. 18:30 do sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury i projekcję japońskiego melodramatu pt. „Blask” w reżyserii Naomi Kawase.

Misako z niekłamaną pasją opisuje przedmioty, uczucia i świat, który je otacza. Jest audiodeskryptorką, tworzy napisy do filmów, które następnie czytane są widzom niewidomym lub słabowidzącym. Podczas jednej z projekcji dziewczyna spotyka słynnego operatora kamery, Masayę, którego wzrok nieodwracalnie się pogarsza. Między mężczyzną, który traci światło a kobietą, która je ściga, wybucha płomienne uczucie.

Bilety w cenie 5 zł – młodzież za okazaniem legitymacji, 10 zł – studenci UTW, 12 zł – bilet normalny.

Dyskusyjny klub filmowy (DKF) to zrzeszenie miłośników sztuki filmowej, mające na celu pogłębianie wiedzy członków klubu na temat tej sztuki oraz jej popularyzację. Głównym sposobem realizacji tych celów są projekcje filmów o wysokich walorach artystycznych lub poznawczych. Jednak z założenia DKF nie ogranicza się tylko do takiej formy, uzupełniając projekcje o prelekcje, dyskusje, spotkania z twórcami, publikacje.

Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY