„Calineczka” dla młodych widzów

W ramach Teatru Młodego Widza 28 lutego o godz. 16:00 Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Calineczka” w wykonaniu Teatru Barnaby. Przedstawienie będzie dostępne online do...

W ramach Teatru Młodego Widza 28 lutego o godz. 16:00 Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Calineczka” w wykonaniu Teatru Barnaby.

Przedstawienie będzie dostępne online do 1 marca  do godz. 12:00 na kanałach SCK (Facebook https://www.facebook.com/sck.stg i YouTube https://www.youtube.com/channel/UCFKiSJaH0Sd7xZZyWRq_4dw) i www.sck.art.pl

Każdy zna historię małej dziewczynki, która jest mniejsza od łupiny orzecha. Ale koniecznie musicie ją zobaczyć w marionetkowym przedstawieniu Teatru Barnaby. Reżyserem przedstawienia jest Tomasz Man. Jego przedstawienia zawsze zachwycają niesamowitym tempem akcji i trafioną puentą.

Muzykę do przedstawienia skomponował Tomasz Lewandowski. Kompozytor muzyki do wielu przedstawień teatralnych polskich i zagranicznych. Za grę aktorską oraz animację odpowiedzialny jest Marcin Marzec – aktor lalkarz, laureat wielu festiwali teatralnych, oraz jeden z niewielu w Polsce marionetkarzy grających spektakle solowe.

Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY