Zgłoś kandydaturę do Kociewskiego Gryfa za 2017 rok

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Regionu Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim, zwraca się z prośbą o nadsyłanie kandydatur związanych z przyznaniem Nagrody Starosty Powiatu Starogardzkiego „Kociewski Gryf” za 2017r....

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Regionu Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim, zwraca się z prośbą o nadsyłanie kandydatur związanych z przyznaniem Nagrody Starosty Powiatu Starogardzkiego „Kociewski Gryf” za 2017r.

 

Do 19 lutego można zgłaszać kandydatów do dorocznej nagrody starosty starogardzkiego „Kociewski Gryf”.

Nagrodę przyznaje się w dwóch dziedzinach:

  • „Kultura”,
  • „Organizacja pozarządowa”.

Z kolei nagroda w dziedzinie „Kultury” przyznawana jest w dwóch kategoriach:

  • Twórca Roku (osoba),
  • Impreza Roku – (instytucja, organizacja).

Nagroda jest formą podziękowania osobom za podejmowanie działań sprzyjających realizacji misji powiatu – regionu rozwijającego się turystycznie i gospodarczo w zgodzie z naturalnym środowiskiem, dzięki aktywnej, zintegrowanej społeczności, czerpiącej z dziedzictwa kulturowego przeszłości i pielęgnującej tradycje. „Kociewski Gryf” ma też uhonorować organizacje pozarządowe i inne instytucje, które wniosły trwały wkład w rozwój kultury powiatu starogardzkiego. W jaki sposób można zgłosić kandydatów? Należy to zrobić w formie pisemnej, na podstawie specjalnego wniosku (w załączniku).

Wnioski o przyznanie nagród w zamkniętych kopertach można składać osobiście lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim ul Kościuszki 17, 83-200 Starogard Gdański. Wydział Kultury, Sportu i Promocji Regionu z dopiskiem na kopercie: Zgłoszenie do Nagrody Starosty Starogardzkiego „Kociewski Gryf”.

Ważna uwaga – laureaci nagrody nie mogą być ponownie zgłaszani do kategorii, w której otrzymali nagrodę w okresie poprzednich 3 lat.

Załączniki:

Kliknij aby otworzyć Regulamin 

Kliknij aby otworzyć Wniosek

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY