Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu

W związku z przebudową ronda Starogardzkich Strażaków  stanowiącego ciąg drogi powiatowej nr 2711G ul. Lubichowskiej w Starogardzie Gdańskim od wtorku, 16 lipca br. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego....
W związku z przebudową ronda Starogardzkich Strażaków  stanowiącego ciąg drogi powiatowej nr 2711G ul. Lubichowskiej w Starogardzie Gdańskim od wtorku, 16 lipca br. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego.

 

Nastąpi zamknięcie wlotów na rondo od ul. Chojnickiej (od strony ul. Piłsudskiego), ul. Kościuszki i ul. Lubichowskiej. Przez cały okres przebudowy ronda możliwy będzie ruch pojazdów dla kierunku ul. Hallera – Rynek – ul. Chojnicka – ul. Lubichowska. W ciągu ul. Lubichowskiej od strony ul. Niepodległości (DW 222) ruch pojazdów możliwy będzie do parkingu sklepu Netto. Objazd do ul. Kościuszki przebiegać będzie ul. Pomorską i Al. Jana Pawła II, natomiast objazd do ul. Lubichowskiej przebiegać będzie analogiczną trasą, lecz w odwrotnym kierunku. Przystanki autobusowe z ul. Szwoleżerów przeniesione zostaną na ul. Niepodległości a z ul. Kościuszki na ul. Pomorską przy Galerii Neptun. Planowany termin przebudowy to 3 miesiące, tj. do połowy października.

 

Powiatowy Zarząd Dróg w Starogardzie Gdańskim przeprasza za powstałe utrudnienia i prosi kierowców o stosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze
 • Ewa
  16 lipca 2019 at 20:50
  Dodaj komentarz

  Ten kto planowal te remonty musu byc zdrowa rąbniety

 • Dodaj komentarz

  *

  *

  POWIĄZANY