Uwaga! LOTTO Triathlon Energy – Będą utrudnienia w ruchu

9 czerwca 2019 r., podczas zawodów LOTTO Triathlon Energy, na terenie Skarszew i Starogardu Gdańskiego w godz. 11:00 – 14:30 nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu. W Skarszewach całkowicie wyłączona...
9 czerwca 2019 r., podczas zawodów LOTTO Triathlon Energy, na terenie Skarszew i Starogardu Gdańskiego w godz. 11:00 – 14:30 nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu.

W Skarszewach całkowicie wyłączona z ruchu będzie ul. Starogardzka, od wyjazdu z ośrodka Borówno w kierunku Starogardu Gdańskiego.

W samym Starogardzie całkowite wyłączenie z ruchu dotyczy ulic: Skarszewska – Derdowskiego – Gdańska (ruch wahadłowy na wiadukcie) – Skorupki – Traugutta – Dmowskiego – Zielona – rondo Bractwa Kurkowego (na DK 22 ruchem kierować będzie policja) – Norwida – Tczewska – Kanałowa.

Utrudnienia pojawią się w północnej części miasta od ul. Derdowskiego do ul. Kanałowej. Ich kumulacja przewidywana jest w godz. 12:00 – 14:00.

W ciągu trasy biegowej w godz. 11:30 – 14:30 wyłączone z ruchu zostaną ulice: Kanałowa – Podgórna – Rynek – Chojnicka – 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich – nawrót – Chojnicka – rondo Lubichowska – Kościuszki – Pelplińska (do DW 222) – nawrót – Kościuszki – rondo Pitagorasa (przed rondem nawrót) – Kościuszki – rondo Lubichowska – Chojnicka – Rynek – Podgórna –Kanałowa.

W związku z zamknięciem tych ulic nastąpią również utrudnienia na ulicach prostopadłych do wyżej wymienionych. Tam, gdzie się uda, odbywał się będzie przejazd poprzeczny przez skrzyżowania. Ruchem będą kierować osoby uprawnione i policja.

W godzinach 11:00 – 14:30 nastąpi przerwa w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej dla linii biegnących trasą zawodów.

W związku z poruszaniem się po trasie zawodników na rowerach o dużych prędkościach apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb organizatorów imprezy oraz wolontariuszy.

Za powstałe utrudnienia wszystkich mieszkańców serdecznie przepraszamy.

Ewentualne pytania można kierować mailowo na adres organizatora imprezy: biuro@EnergyEvents.pl

Więcej informacji o LOTTO Triathlon Energy na stronie internetowej: http://triathlonenergy.pl

Kategorie
Wiadomości
Komentarze
 • Mieszkaniec
  23 maja 2019 at 20:43
  Dodaj komentarz

  A wpadł ktoś na pomyśł jak dojechać na łapiszewo? Skarszewska to jedyna droga dojazdowa!!!. Ludzie jeżdżą do pracy i z pracy a wy drogę zamykacie!!!

 • Dodaj komentarz

  *

  *

  POWIĄZANY

  • Listy z ZUS wysłane – przeczytaj, nie odkładaj na bok

   Na trzy tygodnie przed wyznaczonym terminem Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wysyłkę 18,5 mln listów z Informacją o Stanie Konta Ubezpieczonego. Ostatnie z nich powinny dotrzeć do adresatów jeszcze w...
  • Wspieramy starogardzkie Hospicjum

   Potrzebne są chusteczki nawilżane, środki pielęgnacyjne, kubki jednorazowe i artykuły spożywcze. Zapraszamy do włączenia się w akcję „Kociewiacy dla Hospicjum”. Pomóc może każdy dokładając swoją „małą cegiełkę” do ogromnej...
  • 60 lat zielonej oazy

   Rodzinne Ogrody Działkowe „Polpharma” założone zostały, jako pierwsze takie miejsce w Starogardzie Gdańskim, w 1959 roku. W sobotnie popołudnie 10 sierpnia ich społeczność świętowała 60-lecie istnienia. ROD ,,Polpharma” składają...
  • Uczysz się lub studiujesz? Bez tego nie dostaniesz renty rodzinnej

   Zbliżający się wielkimi krokami początek roku szkolnego i akademickiego to pora, by przypomnieć uczniom i studentom o zasadach wypłaty renty rodzinnej oraz koniecznych formalnościach. Renta rodzinna przysługuje uprawnionym członkom...