Uroczyste zdanie stanowiska przez pierwszego zastępcę komendanta powiatowego policji w Starogardzie Gdańskim

W piątek 26 lutego br. odbyło się uroczyste zdanie stanowiska przez mł. insp. Piotra Wiśniewskiego Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim. insp. Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowy...

W piątek 26 lutego br. odbyło się uroczyste zdanie stanowiska przez mł. insp. Piotra Wiśniewskiego Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim. insp. Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim w imieniu całej kadry kierowniczej, policjantów oraz pracowników komendy, podziękował swojemu zastępcy za lata wspólnej służby na rzecz bezpieczeństwa w powiecie starogardzkim.

W ostatni piątek lutego w starogardzkiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której insp. Bogusław Ziemba-Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim podziękował swojemu zastępcy za wieloletnią i owocną współpracę. mł. insp. Piotr Wiśniewski, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego starogardzkiej jednostki, otrzymał awans i powierzenie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa w komendzie powiatowej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum. Wobec tego uroczystość odbyła się w nielicznym gronie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

mł. insp. Piotr Wiśniewski podziękował całej kadrze oraz swoim dotychczasowym współpracownikom za wspólną służbę i przyjął z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim podziękowania za wieloletnią współpracę wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności w dalszym życiu zawodowym oraz osobistym. mł. insp. Piotr Wiśniewski pełnił służbę na dotychczas zajmowanym stanowisku od 1 kwietnia 2016 r. Przez blisko 30-lat służył zarówno w pionie prewencji, jak i dochodzeniowo-śledczym. Od początku swojej kariery w policji był między innymi dzielnicowym, asystentem wydziału ruchu drogowego, specjalistą w wydziale dochodzeniowo-śledczym, a także specjalistą zespołu do spraw nieletnich i patologii tutejszej jednostki. W czerwcu 2008 roku został mianowany Komendantem Komisariatu Policji w Gniewie, skąd po 8 latach awansował do starogardzkiej jednostki na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz służba w różnych pionach i wielu stanowiskach były podstawą do powierzenia mł. insp. Piotrowi Wiśniewskiemu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY