Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

W dniu 16.11.2018 w Domu Pomocy Społecznej w Rokocinie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego. – Żeby pracować w opiece społecznej trzeba mieć odpowiednie...
W dniu 16.11.2018 w Domu Pomocy Społecznej w Rokocinie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego.

Żeby pracować w opiece społecznej trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje i kompetencje. – Trzeba też mieć szczególny stosunek do osób, które są w potrzebie. Ogromnie cenimy tę pracę, bo jest ona niezwykle ważna, Bardzo za nią dziękujemy – podkreśla Starosta Leszek Burczyk.

Podziękowania otrzymały dyrektorki Domów Pomocy Społecznej: Anna Szwedowska, Katarzyna Szczodrowska i Irena Macińska, a także Bartosz Szadokierski, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Dyrektorzy przygotowali również niespodziankę dla Leszka Burczyka i Patryka Gabriela, Członka Zarządu Powiatu. Za wieloletnią współpracę, za okazane zaufanie i wsparcie otrzymali oni specjalne statuetki z podziękowaniami. 

Zaproszeni goście mogli z bliska przyjrzeć się pracy w Domu Pomocy Społecznej w Rokocinie oraz pięknym pracom podopiecznych, które są wykonywane na warsztatach terapii zajęciowej.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY