Trzy szkolenia w starogardzkim ZUS

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Starogardzie Gdańskim organizuje najbliższym czasie trzy bezpłatne szkolenia dla pracodawców. Pierwsze z nich, poświęcone zasadom kompletowania dokumentów w ZUS za osoby, które zamierzają przejść...
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Starogardzie Gdańskim organizuje najbliższym czasie trzy bezpłatne szkolenia dla pracodawców.

Pierwsze z nich, poświęcone zasadom kompletowania dokumentów w ZUS za osoby, które zamierzają przejść na świadczenie emerytalne lub rentowe, odbędzie się 24 września. W jego programie omówienie dokumentów niezbędnych do ubiegania się o świadczenia oraz zasady ich kompletowania i wypełniania wniosków. Szkolenie rozpocznie się o 9.00 i potrwa ok. 1,5 godziny.

Na kolejne dwa szkolenia zapraszamy 25 września. Pierwsze z nich  rozpocznie się o godzinie 9.00      i poświęcone będzie elektronizacji akt pracowniczych. W jego  trakcie wyjaśnimy na czym polega projekt e-akta i jak zmienia się okres przechowywania akt pracowniczych. Wskażemy również zmiany, które zostaną wprowadzone w Programie Płatnik i e-Płatnik oraz na profilu płatnika składek na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) oraz jakie są zmiany w bieżąco składanych dokumentach.

Podczas drugiego szkolenia przybliżymy problematykę kontroli zwolnień lekarskich od pracy w zakresie prawidłowości orzekania  i prawidłowości ich wykorzystywania. To szkolenie rozpocznie się o 10.30.

Każde z tych szkoleń potrwa około 1,5 godziny.

Zgłoszenia uczestnictwa w obu szkoleniach przyjmujemy mailowo pod adresem: barbara.grunt@zus.pl lub telefonicznie pod numerem (58) 560 17 24.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY