Trwa zbiórka funduszy na wyjazd starogardzianki do Kanady na …

Pomóż Jagodzie spełnić marzenia! Trwa zbiórka funduszy na wyjazd starogardzianki do Kanady na Mistrzostwa Świata w Biegach z Przeszkodami. . Jagoda Szwarc, na co dzień trener pływania metodą Total...

Pomóż Jagodzie spełnić marzenia! Trwa zbiórka funduszy na wyjazd starogardzianki do Kanady na Mistrzostwa Świata w Biegach z Przeszkodami.
.
Jagoda Szwarc, na co dzień trener pływania metodą Total Immersion, szykuje się do poważnego wyzwania.
Bez wątpienia sport to jej pasja i sposób na życie. Jagoda systematycznie startuje w zawodach typu Runmageddon osiągając w nich niemałe sukcesy. Jednym z takich sukcesów było zajęcie IV miejsca w swojej kategorii wiekowej w Mistrzostwach Europy OCR w Holandii, które odbyły się dokładnie miesiąc temu.
Jej najbliższym celem jest jednak udział w OCR World Championships (Obstacle Course Racing), czyli Mistrzostwach Świata w biegach z przeszkodami, które odbędą się 13.10.2017 r. w Blue Mountains w Kanadzie.

Niestety udział w takich zawodach wiąże się z dużym obciążeniem finansowym, który jest ponad jej siły.
Dlatego Jagoda postanowiła środki na ten cel pozyskać poprzez popularny portal zrzutka.pl umożliwiający w łatwy sposób organizację zbiórki publicznej w Internecie.
Od teraz każdy może pomóc naszej wysportowanej zawodniczce spełnić swoje marzenia.
Dotychczas poprzez zbiórkę zebrano 25% z kwoty 7000 zł, jaka potrzebna jest by wyjazd na mistrzostwa świata stał się realny.
Portal 24starogard.pl zachęca do wsparcia finansowego tej wyprawy (wpłaty możliwe nawet od 1 zł).
.
Więcej: https://zrzutka.pl/tu7h2n
Bezpośredni link do wpłaty: https://zrzutka.pl/tu7h2n/wplac

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY