To był piękny memoriał

W Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego – Memoriał Edwarda Kowalke, w którym udział wzięło ponad 200 par. Uroczystą galę, podobnie jak...

W Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego – Memoriał Edwarda Kowalke, w którym udział wzięło ponad 200 par. Uroczystą galę, podobnie jak w zeszłym roku, prowadziła jurorka wszystkich edycji telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami” Iwona Pavlović. Blasku wyjątkowemu wieczorowi dodali Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz, finaliści Mistrzostw Świata i Europy, znani z programów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „World of Dance” telewizji Polsat.

Wieczorną galę uświetniły pokazy taneczne w wykonaniu odnoszących coraz większe sukcesy na świecie Jacka Jeschke i Hanny Żudziewicz. Najwięcej emocji wzbudziło ich niezwykle wzruszające show o charakterze patriotycznym. Występ doskonale wpisał się w tegoroczne obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Kategorie
KulturaWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY