Sylwetka godna miejsca na podium

Grzegorz Figas zajął drugie miejsce w międzynarodowych  zawodach kulturystycznych NPC (National Physidque Committee Worldwide), które odbyły się 21 lutego w Warszawie. Nasz reprezentant, który całkowicie naturalnym zawodnikiem sportów sylwetkowych,...
Grzegorz Figas zajął drugie miejsce w międzynarodowych  zawodach kulturystycznych NPC (National Physidque Committee Worldwide), które odbyły się 21 lutego w Warszawie.

Nasz reprezentant, który całkowicie naturalnym zawodnikiem sportów sylwetkowych, wystąpił  w kategorii do 183 cm. Jest miłośnikiem zdrowego i aktywnego trybu życia.

– Interesuję się również odżywianiem bazującym na produktach roślinnych. Obecnie pracuję jako trener osobisty i fitness. Moim celem jest pomoc ludziom w budowaniu prawidłowych, optymalnych dla nich, nawyków ruchowych oraz dobrej, służącej zdrowiu sprawności fizycznej. Sport towarzyszy mi od dzieciństwa: karate tradycyjne shotokan (stopień mistrzowski 1 dan), tajski boks, brazylijskie jiu-jitsu. Startuję również w biegach runmageddon – mówi Grzegorz Figas.

 

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY