Starogardzianka Miss Ziemi Kaszubskiej 2018

Pochodząca ze Starogardu Gdańskiego Natalia Gosiewska została tegoroczną Miss Ziemi Kaszubskiej. Nie jest to jej pierwszy tytuł w konkursie piękności. Trzy lata temu wybrano ją Bursztynową Miss Lata Łeba...

Pochodząca ze Starogardu Gdańskiego Natalia Gosiewska została tegoroczną Miss Ziemi Kaszubskiej. Nie jest to jej pierwszy tytuł w konkursie piękności. Trzy lata temu wybrano ją Bursztynową Miss Lata Łeba 2015.

 

W tegorocznych wyborach Miss Ziemi Kaszubskiej udział wzięło osiem dziewcząt. Niektóre z nich przyjechały aż z Kielc. Dwudniowe przygotowania miały miejsce w Lęborku tuż przed galą finałową. To tam odbywały się próby choreograficzne, nauka chodzenia i prezentacji. – Myślę, że każda z nas może przyznać, że był to mile spędzony czas, dzięki któremu mogłyśmy się lepiej poznać i zaprzyjaźnić – portalowi 24starogard.pl powiedziała Natalia Gosiewska.

 

Uroda nie jest jedynym atutem Natalii. Ukończyła studia dziennikarskie w Sunderland w północnej Anglii. – Interesują mnie języki obce, a właśnie podczas studiów miałam możliwość rozpoczęcia nauki języka hiszpańskiego. W najbliższej przyszłości chciałabym kontynuować naukę i rozpocząć studia magisterskie w obranym przeze mnie wcześniej kierunku. Warto mieć marzenia i je spełniać – mówiła Natalia.

 

 

Piękna starogardzianka 8 czerwca wzięła również udział w konkursie na Miss Polski Ziemi Pomorskiej 2018, a już 4 lipca wybiera się na zgrupowanie do Bursztynowej Miss Lata 2018. Odbędzie się ono na zamku w Gniewie.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY