Skórcz – Osieckie wakacje z dzielnicowymi

Dzielnicowi ze Skórcza podczas zajęć z cyklu Osieckie Wakacje rozmawiali z dziećmi, o bezpiecznym wypoczynku w czasie wakacji. Funkcjonariusze przestrzegali przed zagrożeniami oraz opowiadali o bezpiecznych formach spędzania czasu...

Dzielnicowi ze Skórcza podczas zajęć z cyklu Osieckie Wakacje rozmawiali z dziećmi, o bezpiecznym wypoczynku w czasie wakacji. Funkcjonariusze przestrzegali przed zagrożeniami oraz opowiadali o bezpiecznych formach spędzania czasu wolnego.

W piątek 30 lipca br. dzielnicowi z Posterunku Policji w Skórczu odwiedzili dzieci w Publicznej Szkole Podstawowej w Osieku. Policjanci opowiadali najmłodszym o bezpiecznych formach spędzania wakacji. W trakcie zajęć funkcjonariusze poruszyli tematy związane z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą, odpowiedzialnym zachowaniem w ruchu drogowym oraz przemocą w internecie.

Sierpień, to okres wzmożonych prac rolniczych, dlatego policjanci szczególny nacisk położyli na omówienie zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci podczas prac polowych. Mundurowi ostrzegali również dzieci przed kontaktem z obcymi osobami. Uczestnicy zajęć mieli również okazję przetestować gogle symulujące wpływ alkoholu na organizm człowieka.

Zajęcia odbyły się w ramach cyklu pn. ”Osieckie wakacje” i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY