Przygotowania do wielkiego wydarzenia sportowego

W sobotę 2 marca, klub KS Wisła Tczew zorganizował sparingi międzyklubowe. W hali „Pilawa”doszło do 12 stu walk towarzyskich, w których udział wzięli zawodnicy z klubów: Bombardier Gdynia, Tygrys...
W sobotę 2 marca, klub KS Wisła Tczew zorganizował sparingi międzyklubowe. W hali „Pilawa”doszło do 12 stu walk towarzyskich, w których udział wzięli zawodnicy z klubów: Bombardier Gdynia, Tygrys Elbląg, Ring Polmet Starogard.

Sparingi odbyły się w ramach przygotowań do IX Memoriału Zbigniewa Rompy. Najbardziej kameralnym wydarzeniem turnieju, będzie mecz bokserski pomiędzy drużyną gospodarzy, którą reprezentować będą min. zawodnicy ze Starogardu Gd i Tczewa. Drużyna gości zrzeszać będzie najlepszych zawodników Mariampola z Litwy.

W ramach turnieju odbędą się Mistrzostwa Wybrzeża Juniorów. Finaliści zakwalifikują się do Finału Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w dniach 18-24 marca w Koninie. O kwalifikację rywalizować będzie jeden starogardzianin, w wadze 60 kg. Miłosz Orłowski.

 

 

Na sali miejskiej im. Gerarda Podolskiego zobaczyć będziemy mogli pojedynki we wszystkich kategoriach wagowych i wiekowych, tj. adept-senior, zawodników i zawodniczki.

Podczas sobotniego otwarcia turnieju o godz. 17.00 odznaki dla zasłużonych POZB odbierze: Pani Lidia Guss, prezes Jerzy Guss i Mistrz Świata Dariusz Michalczewski.

Patronem wydarzenia jest Prezydent miasta Starogard Gd. i Starosta powiatu starogardzkiego.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY