Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi, do zdarzenia doszło, gdy kierowca volkswagena jadąc w kierunku miejscowości Malary, z nieustalonej do tej pory przyczyny, zjechał na lewe pobocze, gdzie...
Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi, do zdarzenia doszło, gdy kierowca volkswagena jadąc w kierunku miejscowości Malary, z nieustalonej do tej pory przyczyny, zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Obrażenia jakich doznał 42-letni kierowca okazały się śmiertelne, a pasażerka tego auta trafiła do szpitala.

Jak ustalili interweniujący w tej sprawie śledczy, mężczyzna, który kierował passatem posiadał obowiązujący do sierpnia 2022 roku sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W celu ustalenia czy był trzeźwy pobrana została krew.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce wypadku oraz sporządzili oględziny rozbitego auta. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia, wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY