Aktualizacja: Policjanci poszukują zaginionej 24-latki

Policjanci poszukują 24-letnią Roksanę Rakowską, mieszkankę gminy Skarszewy. Kobieta zaginęła na początku grudnia 2018 roku i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.   AKTUALIZACJA: Policjanci z...
Policjanci poszukują 24-letnią Roksanę Rakowską, mieszkankę gminy Skarszewy. Kobieta zaginęła na początku grudnia 2018 roku i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

 

AKTUALIZACJA:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, 3 grudnia otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 24-letniej kobiety, mieszkanki gminy Skarszewy, która wyszła z domu i wsiadała do samochodu marki VW Golf IV koloru czerwonego i odjechała w nieznanym kierunku.

Policjanci od poniedziałku wspólnie ze strażą pożarną, leśną i bliskimi zaginionej prowadzili intensywne poszukiwania m.in. na terenach leśnych w rejonie Skarszew, w tym także jeziora Borówno Wielkie, w którym dzisiaj w godzinach popołudniowych nurkowie wyłowili poszukiwany samochód, w którym znajdowało się ciało zaginionej kobiety.

Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz strażacy. Na tę chwilę trwają czynności wyjaśniające przyczynę zdarzenia. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim.

 


 

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz policjanci ze Skarszew poszukują Roksanę Rakowską, która zaginęła przed południem 3 grudnia 2018 roku. 24-letnIa mieszkanka gminy Skarszewy wyszła z domu i wsiadła do czerwonego volkswagena golfa IV o początkowym wyróżniku tablic rejestracyjnych PZL, którym odjechała w nieznanym kierunku. Zaginiona do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160-170 cm; sylwetka szczupła; włosy długie proste koloru ciemny blond, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy średnie, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia kobieta ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem.

 

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY