Aktualizacja – Policjanci poszukują zaginionego 27-letniego

Starogardzcy funkcjonariusze zakończyli poszukiwania 27-letniego mężczyzny, który zaginął na początku grudnia 2020r. Mieszkaniec Kociewia został odnaleziony w ramach współpracy z niemiecką Policją. Mundurowi ze starogardzkiej komendy zakończyli poszukiwania 27-letniego...

Starogardzcy funkcjonariusze zakończyli poszukiwania 27-letniego mężczyzny, który zaginął na początku grudnia 2020r. Mieszkaniec Kociewia został odnaleziony w ramach współpracy z niemiecką Policją.

Mundurowi ze starogardzkiej komendy zakończyli poszukiwania 27-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego, który pod koniec ubiegłego roku wyjechał z kraju. Rodzina, która straciła kontakt z mężczyzną, powiadomiła policję o jego zaginięciu.

Wczoraj wieczorem zaginiony mężczyzna został wylegitymowany przez niemieckich policjantów. Funkcjonariusze przekazali informację, że odnaleźli zaginionego 27-latka, a jego życiu i zdrowiu nie grozi żadne niebezpieczeństwo.


Policjanci poszukują 27-letniego Miłosza Jurczyk, mieszkańca powiatu starogardzkiego. Mężczyzna zaginął pod koniec listopada 2020 roku i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Pod koniec stycznia 2021 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim  otrzymali zgłoszenie w sprawie zaginięcia  Miłosza Jurczyk. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna wyjechał w celach zarobkowych do Niemiec. Prawdopodobnie miał przebywać w okolicy Hamburga. Ostatni kontakt z rodziną zaginiony 27-latek nawiązał na początku grudnia 2020 roku.

Rysopis: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost około 175 cm, lekka nadwaga ciała, włosy krótkie, kol. ciemny blond, na twarzy lekki zarost, oczy koloru szarego, uszy odstające.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, email: komenda.starogard@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY