Policjanci poszukują 15-letniego Błażeja

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 15-letnim Błażejem Czubą, który uciekł z domu i unika kontaktu z bliskimi. Pod koniec marca br. policjanci...

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 15-letnim Błażejem Czubą, który uciekł z domu i unika kontaktu z bliskimi.

Pod koniec marca br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zostali poinformowani o zaginięciu Błażeja Czuby. Funkcjonariusze przyjęli w tej sprawie zawiadomienie, z którego wynika, że 15-latek uciekł z domu i unika kontaktu z bliskimi. Chłopak widziany był na ulicach Starogardu Gdańskiego.

Rysopis: wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, głowa ogolona na łyso, trądzik na twarzy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego oraz czarne buty sportowe marki Adidas.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 47 74 27 355, bądź dyżurnym starogardzkiej komendy tel. 47 74 27 222 lub numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazywać mailem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl

Policjanci zapewniają pełną anonimowość oraz weryfikację wszystkich przekazanych informacji.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY