Policja szuka osoby podejrzanej o kradzież telefonów komórkowych

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży 2 telefonów komórkowych. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzn, którzy są podejrzewani o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się...
Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży 2 telefonów komórkowych. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzn, którzy są podejrzewani o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy proszeni są o osobisty, telefoniczny lub mailowy kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonu marki Motorola E6 oraz Huawei Y6. Do zdarzenia doszło w nocy z 7 na 8 lipca 2020 roku kilka minut po godz. 1:00 na starogardzkim rynku.

Moment kradzieży zarejestrowały kamery. Na zapisie z monitoringu widać, osobę pokrzywdzoną, która z uwagi na problemy ze zdrowiem przyklękła na chodniku. Wcześniej kobieta wyjęła z torebki 2 telefony, które położyła na schodach pobliskiej kamienicy. Po pewnym czasie do pokrzywdzonej podchodzi 3 mężczyzn, z których jeden schyla się i zabiera coś ze schodów. 

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzewanego o kradzież mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 742 73 31. Informacji w tej sprawie można udzielać również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl  

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY