Poetycki wieczór w Restauracji Browar Rynek

Dzisiaj, 15 listopada o godzinie 18:30 w Restauracji Browar Rynek zaprezentuje się zespół Zdążyć przed Północą, który promować będzie swoją płytę pt. „W serca otchłani”.   Koncert jest podsumowaniem...
Dzisiaj, 15 listopada o godzinie 18:30 w Restauracji Browar Rynek zaprezentuje się zespół Zdążyć przed Północą, który promować będzie swoją płytę pt. „W serca otchłani”.

 

Koncert jest podsumowaniem realizacji projektu artystycznego, w ramach przyznanego stypendium dla twórców, jakie uzyskał od Marszałka Województwa Pomorskiego jeden z członków zespołu – kontrabasista rodem ze Starogardu Gdańskiego –  Tomasz Wiczyński. Zespół Zdążyć przed Północą reprezentuje nurt muzyki poetycko – folkowej z nutą bluesa, co może być bardzo dobrą propozycją na długie, listopadowe wieczory. Płyta „W serca otchłani” jest trzecim z kolei wydawnictwem w historii zespołu, który powstał w 2014 roku, jako formacja muzyków związanych ze środowiskiem trójmiejskim. Zapraszamy wszystkich entuzjastów poetyckiej muzyki z „krainy łagodności” na spotkanie z muzyką graną na żywo i do tego wykonywaną na prawdziwych instrumentach w wykonaniu zespołu Zdążyć przed Północą w Restauracji Browar Rynek przy ul. Browarowej 7. Wstęp na koncert jest odpłatny i wynosi 20 zł – ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

 

Kategorie
KulturaWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY