Aktualizacja – Nie wróciła z przepustki do ośrodka – szuka jej policja

Dziewczyna została odnaleziona i wróciła do ośrodka. Mundurowi dziękują za udzieloną w tej sprawie pomoc. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą poszukiwania za 16-letnią Dominiką Janikowską,...

Dziewczyna została odnaleziona i wróciła do ośrodka. Mundurowi dziękują za udzieloną w tej sprawie pomoc.


Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą poszukiwania za 16-letnią Dominiką Janikowską, który nie powróciła z przepustki do Ośrodka Młodzieżowego w Pogroszynie. Kilka dni temu kobieta była widziana w Czersku na terenie powiatu chojnickiego.

Policjanci prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 16-letnią Dominiką Janikowską, mieszkanką gminy Czarna Woda. Nieletnia pod koniec stycznia br. nie powróciła z przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Pogroszynie. 

Rysopis:  wzrost 160cm, sylwetka szczupła, włosy długie brązowe, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrana była w różową kurtkę, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego oraz czarne buty.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia  miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z  Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 47 74 27 355, bądź dyżurnym starogardzkiej komendy tel. 47 74 27 222 lub numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazywać mailem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl

Policjanci zapewniają pełną anonimowość oraz weryfikację wszystkich przekazanych informacji.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY