Nagrodzono za „Najwyższą jakość” oraz przyznano tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2017

Firma Flex z Tczewa została nagrodzona w kategorii "Najwyższa Jakość" i uzyskała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2017

Firma Flex została nagrodzona w kategorii „Najwyższa Jakość” i uzyskała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2017

25 września, Tczew, Polska – Firma Flex oferująca innowacyjne i elastyczne rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji, a także magazynowania i dystrybucji uzyskała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2017, w kategorii „Najwyższa Jakość”, podczas IX finału konkursu organizowanego przez Business Centre Club.

Ten tytuł jest dla nas potwierdzeniem, że stosowany przez nas restrykcyjny system zapewniania jakości jest światowej klasy. – mówi Dyrektor Rozwoju firmy Flex, Stanisław Motylski – Stale poszukujemy możliwości wprowadzenia usprawnień w obszarach produkcji oraz weryfikacji, by dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Podczas tegorocznej gali, komisja konkursowa ogłosiła firmę Flex jednym z nowych Ambasadorów Polskiej Gospodarki oraz wyraziła uznanie wobec wykorzystywanego przez nią systemu kontroli – obejmującego wielopoziomową weryfikację z wykorzystaniem elektronicznych systemów monitorujących – a także wobec planów dalszego rozwoju. Jest to kolejne wyróżnienie firmy w dziedzinie jakości, po otrzymanych dotychczas: Nagrodzie Jakości Nokii (2015), Pomorskiej Nagrodzie Jakości (2016) oraz Polskiej Nagrodzie Jakości (2016).

Warto dodać, że firma Flex jest reprezentantem branży, w której zatrudnionych jest ponad ćwierć miliona osób w Polsce. Przyznany tytuł czyni ją zatem wzorem dla ponad 9000 firm działających w sektorze produkcji komputerów, wyrobów elektronicznych, urządzeń elektrycznych, maszyn i pozostałych sprzętów. Według danych zebranych w „Roczniku Statystycznym Przemysłu”, opublikowanym przez Główny Urząd Statystyczny na początku lutego 2017, w roku ostatniego badania zarejestrowały one przychody netto powyżej 136 768 mld złotych, co sprawia, że firmy te stanowią ważną część polskiej gospodarki.

Jako nowy Ambasador Polskiej Gospodarki, firma Flex będzie mieć również okazję do zacieśnienia współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

O konkursie:

Konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki”, odbywający się pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego w Brukseli jest ogólnopolskim, niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest m.in. wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych.
Jego organizator – Business Centre Club, to istniejący od 1991 roku prestiżowy klub przedsiębiorców
i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców, zrzeszająca ponad 2000 członków. Istotnym warunkiem członkostwa jest m.in. akceptacja statutu organizacji zobowiązującego do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

O Flex:

We Flex Tczew od 2000 roku realizowana jest misja budowania zintegrowanego i bardziej inteligentnego świata poprzez projektowanie i tworzenie produktów ułatwiających życie. Flex oferuje swoim klientom innowacyjne i elastyczne rozwiązania oraz wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce. Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m2.
Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z branży telekomunikacyjnej, wydobywczej, elektroniki użytkowej i przemysłowej, jak również wielu innych gałęzi przemysłu firma Flex codziennie udowadnia, że oferowane przez nią innowacyjne rozwiązania, zaplecze techniczne i wiedza specjalistyczna są gwarantem najwyższej jakości.

Kategorie
BiznesRegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY

 • Michael Hicks bohaterem Reprezentacji Polski

  Reprezentacja Polski zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata FIBA 3×3. W Meczu o 3 miejsce pokonaliśmy po emocjonującej końcówce drużynę Serbii 18:15. W ostatnich sekundach spotkania dzięki 4 punktom zdobytym...
 • Tata z maluchem w domu

  Gdy na świat przychodzi nowe dziecko zazwyczaj zostaje z nim w domu mama. Jednak ojcowie co raz częściej angażują się w pełnowymiarową opiekę nad maluchami. Mogą oni wykorzystać część...
 • Jechał bez pasów i odpowie za przestępstwo drogowe

  Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena, którego zatrzymali do kontroli drogowej policjanci ze Zblewa. Mieszkaniec Kociewia podróżował autem i nie korzystał z pasów bezpieczeństwa, a przy...
 • Święto Kawalerii w Starogardzie

  Po raz 13 podczas Święta Kawalerii szwoleżerowie przenieśli starogardzian w czasie. Tym razem opowiedzieli im historię walki z okupantem we wrześniu 1939 roku. 16 czerwca w Stadzie Ogierów oprócz...