Medale starogardzkich karateków

W hali ERGO ARENA odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w karate tradycyjnym. Podopieczni Sandry Domachowskiej zaprezentowali się znakomicie zdobywając grad medali.   W zawodach udział wzięło około 230...

W hali ERGO ARENA odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w karate tradycyjnym. Podopieczni Sandry Domachowskiej zaprezentowali się znakomicie zdobywając grad medali.  

W zawodach udział wzięło około 230 zawodników z 13 klubów.  Turniej był eliminacjami do Mistrzostw Polski, które zaplanowane są na czerwiec , a także dobrym sprawdzianem przed zbliżającym się Ogólnopolskim Pucharem Dzieci.

Oto rezultaty reprezentantów Starogardzkego Klubu Karate Tradycyjnego:

JUNIORZY:

Dominik Nagórski (1. miejsce kata, 1. miejsce fukugo, 2. miejsce kumite)

Weronika Leszka (3. miejsce kata, 3. miejsce kumite, 3. miejsce fukugo)

JUNIORZY MŁODSI:

Amelia Jóźwiak (2. miejsce kata)

Klaudia Nagórska (4. miejsce kumite)

Zuzanna Trzoska (4. miejsce kata)

MŁODZICY:

Natalia Grygorowicz (2. miejsce kumite, 3. miejsce kata)

Julia Wodzińska (2. miejsce kata)

Piotr Bieliński (3. miejsce kata)

Igor Kasprzak (4. miejsce kata)

Katarzyna Roeder (4. miejsce kata)

DZIECI GRUPY A,B,C:

Małgorzata Domachowska – gr. A+B -(1. miejsce kata)

Elżbieta Nowicka – gr. A+B – (2. miejsce kata)

Wiktor Justka – gr. C –  (3. miejsce kata)

Agata Dunajska – gr. C – start w kat. Młodzik –  (4. miejsce kata)

W zawodach udział wzięli także: Nikola Langowska, Kinga Grandzicka, Anna Kuling, Knitter Zuzanna(debiut w kumite), Agnieszka Spica, Knitter Kuba, Filip Byczyński, Aleksander Trzoska, Kacper Dunajski, Tymoteusz Konieczka, Nikodem Chłusewicz.

– Jesteśmy dumni ze zwycięstw naszej drużyny, ale także z udanych startów i niejednokrotnym otarciu się o strefę medalową pozostałych zawodników. Poza tym  kilka całkiem udanych debiutów młodzików w kumite sprawia, że nie możemy doczekać się kolejnego turnieju – mówi trenerka Sandra Domachowska. – Dziękujemy OZKT za organizację, rodzicom za wyrozumiałość, sędziom za włożoną pracę, ale przede wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wolę walki. Gratulacje również dla zawodników z Klub Karate Tradycyjnego „Kuro-obi”, którzy również na macie pokazali, że na macie nie znaleźli się przez przypadek.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY