Ludzie sukcesu i inspiracji, czyli Sukcesy Samouków Andrzeja Moszczyńskiego

Jak powiedziała Mary Kay Ash: Jeśli w coś wierzysz, możesz to osiągnąć. Tymi słowami można w najkrótszy sposób opisać to, czym w swoim życiu kierowała się większość ludzi sukcesu,...

Jak powiedziała Mary Kay Ash: Jeśli w coś wierzysz, możesz to osiągnąć. Tymi słowami można w najkrótszy sposób opisać to, czym w swoim życiu kierowała się większość ludzi sukcesu, nazywanych przez autora samoukami, królami wielkiego biznesu. To proste, motywujące zdanie, kryje w sobie znacznie głębszą, bogatą historię. Nie jedną, a pięćdziesiąt opowieści o pasji, inspiracji, życiowych przeszkodach oraz ich pokonywaniu w drodze do sukcesu.

Sukcesy Samouków – Królowie wielkiego biznesu to pozycja dla przedsiębiorcy – zarówno doświadczonego, jak i stawiającego pierwsze kroki w biznesie, a także dla tych, którzy dopiero planują wejść na ścieżkę biznesu. 

Autor wyraźnie podkreśla, że bycie skutecznym przedsiębiorcą to efekt ciężkiej pracy, wielu wrodzonych predyspozycji oraz posiadanie tak zwanego DNA przedsiębiorcy.

To nie jest książka o prostych receptach i łatwych strategiach. Zdaniem autora każda z opisanych osób posiadała, bądź posiada dużą ciekawość i potrzebę zdobywania wiedzy – specjalistycznej wiedzy.

W książce znajdziesz między innymi historie znanego miliardera, założyciela Virgin Group – Richarda Bransona, który odbył niedawno udany lot na granicy z kosmosem, czy wspomnianej Mary Kay Ash – amerykańskiej bizneswoman, która stworzyła potężną markę kosmetyczną pod szyldem własnego nazwiska. To tylko dwie z pięćdziesięciu różnych historii niezwykłych samouków, którzy poprzez samodoskonalenie, pracę nad sobą i posiadanie wyżej wymienionego DNA osiągnęli swoje założone cele.

Biznesmenów samouków można rozpoznać po ich determinacji oraz  niezachwianej wierze w swoje możliwości. Tych cech nie zdobędziemy za pomocą szkoły. Powszechny system nauczania zakłada bowiem zupełnie inne cele, które w rzeczywistości tłumią potencjał i początkowy entuzjazm zdecydowanej większości młodych umysłów. 

Wśród pięćdziesięciu biogramów osób, znajdziemy wiele historii młodych ludzi, którzy wyłamali się z systemu, klasyfikującego ich jako mniej zdolnych, leniwych, czy trudnych uczniów. Swoją sytuację uznali jednak za furtkę do innej, niepopularnej i trudnej drogi, drogi do sukcesu zawodowego, rozwoju osobistego i zadowolenia z życia. 

Darmowy fragment książki w formie audiobooka, znaleźć można tutaj: Sukcesy samouków – Królowie wielkiego biznesu. Fragment audiobooka autorstwa Andrzeja Moszczyńskiego. Kilkadziesiąt minut z historii rozwoju i sukcesu wyjątkowych postaci, pozwoli poznać inspirującą specyfikę książki oraz jej niezwykły przekaz. 

Sukcesy Samouków – Królowie wielkiego biznesu to książka Andrzeja Moszczyńskiego, samouka, autora wielu innych tytułów z dziedziny rozwoju osobistego, o strategiach biznesowych i psychologii pozytywnej.

Książka Sukcesy samouków – Królowie wielkiego biznesu jest dostępna w wersji drukowanej, m.in. w serwisie Empik.com. Wersję audio znaleźć można w serwisie Audioteka, a po elektroniczną wersję książki zapraszamy do serwisu Virtualo. 

Poniżej link do podcastu o byciu skutecznym przedsiębiorcą:

https://open.spotify.com/episode/2aUpe7DTpNT7CGjgWjALyi?si=jyJEX54pQ6S2FDV79 Emm3A  

Oraz link do bloga na ten sam temat:

https://andrzejmoszczynski.pl/czy-bycie-przedsiebiorca-to-cos-dla-ciebie/

Recenzje książki:

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4972703/sukcesy-samoukow–krolowie-wielkiego-biznesu

Bio autora:

Andrzej Moszczyński to polski autor, twórca poradników z zakresu samorozwoju, dobrych relacji międzyludzkich i uczenia się. Jest twórcą dwudziestu trzech książek, trzydziestu czterech wykładów oraz trzech kursów. A. Moszczyński nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu psychologii osobowości oraz psychologii pozytywnej. Szkoli się w szeregach takich organizacji jak Harvard Business Review, Ernst & Young, Gallup Institute czy PwC.  

Zainteresowania, a tym samym publikacje, Andrzeja Moszczyńskiego skupiają się na takich tematach jak poczucie własnej wartości, rozwój własnego potencjału, wiara w siebie, wyznaczanie własnych celów, asertywność, sztuka podejmowania decyzji oraz inicjatyw, a także określania priorytetów. 

Jego wykłady oraz książki zajmują się także kształtowaniem dobrych relacji z innymi ludźmi, a przy tym między innymi zwróceniem uwagi na takie zagadnienia jak zaufanie, miłość, motywacja, mądrość czy wewnętrzny spokój.  

Bio rozszerzone https://andrzejmoszczynski.pl/andrzej-moszczynski-bio/

Kategorie
KulturaWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY