Kierowca nie wyhamował i wjechał w pociąg

30 grudnia około godziny 9:30 61-letni kierowca samochodu marki Mitsubishi, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Zblewo przy ulicy Dworcowej nie zdołał wyhamować i uderzył w pociąg. W zdarzeniu...

30 grudnia około godziny 9:30 61-letni kierowca samochodu marki Mitsubishi, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Zblewo przy ulicy Dworcowej nie zdołał wyhamować i uderzył w pociąg. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, ale samochód został poważnie uszkodzony.

Dzisiaj w godzinach porannych dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie niestrzeżonego przejazdu kolejowego w miejscowości Zblewo przy ulicy Dworcowej 61-letni kierowca samochodu osobowego marki Mitsubishi uderzył w pociąg. Na miejsce przyjechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy potwierdzili, że 61-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego, jadąc samochodem nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych, przez co nie zdążył wyhamować z powodu zbyt śliskiej nawierzchni jezdni i uderzył w bok przejeżdżającego pociągu. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

Policja apeluje o ostrożność do kierowców, aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY