Kickbokserzy wrócili z medalami

W dniach 7-9 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule full contact. Jak zwykle świetny występ zaliczyli zawodnicy Beniaminka Probe Starogard Gdański, którzy przywieźli...

W dniach 7-9 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule full contact. Jak zwykle świetny występ zaliczyli zawodnicy Beniaminka Probe Starogard Gdański, którzy przywieźli ze sobą 5 medali.

Najcenniejsze, czyli złote zdobyli:  Paweł Dąbrowski, Lucjan Wiśniewski i Adrian Sulewski. Rafał Nguyen podobnie jak przed rokiem wywalczył srebrny medal wśród seniorów, tym razem w kategorii wyżej (67kg). Z brązowym medalem wraca Karol Kusiński. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem kategorii wiekowej junior został wybrany Adrian Sulewski, który wszystkie swoje walki wygrał przed czasem w pierwszej rundzie. Po mistrzostwach ustną obietnicę od trenera kadry full contact, wyjazdu na Puchar Świata do Budapesztu otrzymali Paweł Dąbrowski, Adrian Sulewski i Rafał Nguyen. Klub składa specjalne podziękowania Panu Wojciechowi Nadolskiemu właścicielowi sklepu ” Body Fitness Expert” za wspomaganie przygotowań i startu odżywkami i suplementami diety.

Warto przypomnieć, że podczas marcowych Mistrzostw Polski juniorów w formule kick light, które odbyły się w Kartuzach Adrian Sulewski zdobył złoty medal w kategorii wagowej do 74 kg i tam też został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.