Jarosław Drewa nowym prezesem Polpharmy

Dzisiaj podczas posiedzenia Rady Nadzorczej wybrano nowego prezesa SKS Sportowa S.A. Funkcję tą pełnić będzie Jarosław Drewa, w przeszłości zawodnik, trener i kierownik drużyny Polpharmy.   – Chciałbym podziękować...
Dzisiaj podczas posiedzenia Rady Nadzorczej wybrano nowego prezesa SKS Sportowa S.A. Funkcję tą pełnić będzie Jarosław Drewa, w przeszłości zawodnik, trener i kierownik drużyny Polpharmy.

 

Chciałbym podziękować za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na mnie spadła, ale jestem gotów podjąć wyzwanie i walczyć o przyszłość starogardzkiej koszykówki. – powiedział nam nowy prezes Jarosław Drewa. – Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sytuacja klubu jest trudna. Do końca sezonu zostało 10 spotkań i każde zwycięstwo będzie na wagę złota, dlatego musimy zrobić wszystko, aby tych triumfów było jak najwięcej. Po pierwsze muszę poznać sytuację finansową klubu, aby zabrać się z trenerem ostro do pracy i pozyskać zawodników, którzy będą chcieli walczyć o przyszłość naszej drużyny. Czasu jest niewiele, ponieważ najbliższe spotkanie w Lublinie już 29 lutego.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY