HALLOWEENOWE ATRAKCJE W RESTAURACJI WOOK

Restauracja WOOK jako stosunkowo nowe miejsce w starogardzkiej Galerii Neptun, organizowała w minioną sobotę (29 października) pokaz iluzji. Gościom restauracji dostarczał rozrywki młody iluzjonista, występujący pod pseudonimem AS ILUZJI....

Restauracja WOOK jako stosunkowo nowe miejsce w starogardzkiej Galerii Neptun, organizowała w minioną sobotę (29 października) pokaz iluzji. Gościom restauracji dostarczał rozrywki młody iluzjonista, występujący pod pseudonimem AS ILUZJI. Obejrzyj relację filmową z tego wydarzenia.

To nie wszystko co lokal miał nam do zaoferowania. W poniedziałek z okazji halloween restauracja zorganizowała konkurs na najlepsze przebranie. Odwiedzający ich w ten dzień goście mogli zdobyć bony w wysokości 100, 50 lub 20 zł, które mogli później wykorzystać w lokalu.

Warto podkreślić, że WOOK jest siecią restauracji typu casual dining specjalizującą się w daniach kuchni azjatyckiej. Restauracje WOOK wyróżniają się nowoczesnymi, ciekawymi wnętrzami. Tworzą one komfortowe warunki dla spotkań biznesowych, jak i lunchu czy kolacji w gronie najbliższych.

Znakiem rozpoznawczym restauracji WOOK są znajdujące się na sali wyspy, gdzie kucharze przygotowują dania. W ten sposób goście, oczekując na zamówienie, mogą na żywo obserwować mistrzów kuchni siekających składniki, czy podrzucających potrawy na patelniach, spod których nierzadko buchają płomienie.

Pierwotnie restauracje WOOK specjalizowały się wyłącznie w kuchni chińskiej, jednak w 2013 r. oferta kulinarna sieci została rozszerzona o bogactwo smaków charakterystycznych dla innych regionów Azji, w tym o potrawy szczególnie popularnej na całym świecie kuchni tajskiej.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY