Golf w rowie i dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak 21-letni mieszkaniec gminy Skarszewy stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował w rowie. Do zdarzenia doszło w czasie minionego...
Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak 21-letni mieszkaniec gminy Skarszewy stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował w rowie. Do zdarzenia doszło w czasie minionego weekendu na drodze prowadzącej z Wolnego Dworu do Szczodrowa. Wiadomo już, że kierowca tego auta nie posiadał uprawnień do kierowania i spożywał wcześniej alkohol.

Policjanci ze Skarszew wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na drodze łączącej Szczodrowo z miejscowością Wolny Dwór.

Jak ustalili interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze, kierujący osobowym volkswagenem 21-latek stracił panowanie nad pojazdem. Auto, którym kierował mężczyzna zjechało z drogi i dachowało w rowie. W chwili zdarzenia volkswagenem podróżowały 2 osoby. Kierowca oraz jego 16-letnia pasażerka, doznali ogólnych obrażeń ciała i trafili do szpitala. Policjanci wykonali oględziny rozbitego auta. Badanie trzeźwości wykazało w organizmie kierowcy prawie 0,5 promila alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach wyszło na jaw, że 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Technik kryminalistyki wykonał zdjęcia oraz zabezpieczył ślady, które mogą okazać się pomocne w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY