Funkcjonariusze zachęcają do wstąpienia w szeregi Policji

„SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA – ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS” – pod takim hasłem policjanci ze Starogardu Gdańskiego propagują swój zawód wśród mieszkańców Kociewia. Plakaty zachęcające młodzież do wstąpienia w szeregi...

„SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA – ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS” – pod takim hasłem policjanci ze Starogardu Gdańskiego propagują swój zawód wśród mieszkańców Kociewia. Plakaty zachęcające młodzież do wstąpienia w szeregi mundurowych znaleźć można miedzy innymi w miejscowych urzędach. 

Starogardzcy policjanci zachęcają do wstąpienia w szeregi służb mundurowych. Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli.

Plakaty zachęcające do służby w policji napotkać można między innymi w urzędach miast i gmin. Służba w Policji to szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym. 

Aby rozpocząć swoją karierę w Policji należy wypełnić wszystkie wymagane dokumenty i dostarczyć je do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku lub do jednej z komend miejskich/powiatowych z terenu naszego województwa. Przyjmowanie dokumentów będzie się odbywać z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby składające dokumenty powinny być w maseczkach ochronnych.

Dokumenty od kandydatów do służby w Policji będą przyjmowane w:

– Komendzie Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim przy ul. Bohaterów Getta 2 w dni powszednie w godzinach 8:00-15:00, a we wtorki w godz. 8:00-17:30 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem telefonu: 4774 27 204

– w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku ul. Okopowa 15 codziennie w godzinach 8:00-15:00, a we wtorki w godz. 8:00-17:30 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerami telefonów: 723-695-574, 607-235-276, 516-819-371.

Więcej informacji dotyczących doboru znaleźć można na stronie internetowej https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/    

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY